Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Prvi put u teretanu

Da li netko zna privatnu trenericu u Zagrebu za vjezbanje u teretani? Ja nikada nisam vjezbala u teretani i nikako da se odlucim da krenem, sve me nekako sram kako cu ja doci prvi puta sama u teretanu, nista necu znati di, sta, kako? :)
2016 03 30
Prvi put ce ti sve netko pokazati, napomeni da si prvi put u teretani i nemas brige😉 Mozda da krenes u neku teretanu gdje imaju grupni treninzi pod vodstvom pa ce ti za pocetak manje biti neugodno kad vidis kolko ima cura koje takoder dolaze prvi put i takoder ne znaju di, sta i kako😀 Par takvih dolazaka i uhodat ces se..
2016 03 30
Vise mi odgovara zapadni dio grada :)
2016 03 30
cim udes u teretanu moras se prijaviti s iskaznicom, a ako nisi clan nemas iskaznicu pa prvo se uclanis i platis clanarinu budu te pitali jesi li koristila sprave i treba li ti pokazati kako se koriste, oni prvi put to moraju pokazati jer postoji mogucnost i od ozljede ako nesto napravis krivo
2016 03 30
> Nicole11: > Vise mi odgovara zapadni dio grada :) Onda niš, ova je na jugu :)
2016 03 30
Flemeth, o kojoj teretani je riječ baš me zanima?:)
2016 03 31
Nicole11 zapadni dio grada Sparta gym, ali je velika teretana
2016 04 01
Na facebook-u pogledaj Tomislav Gustin, njemu se javi i nećeš požaliti sigurno :)
2016 04 05