Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

plava kosa :)

pozdrav curke, imala sam srednje smedju kosu koju sam odlucila ofarbat u plavo, otisla sam kod svog frizera dva puta i dalje sam žuta. Znaci nije ona lijepa srebrna plava, nego zuta. i sad neznam vise kaj da radim? dosta sam platila, i nisam dobila boju koju zelim. neznam jel me nezna ofarbat u srebrno plavu, ili mi je pigment takav, al vec sam ocajna. imate kakav savjet? mozda da kupim sama boju, pa da me frendica (frizerka) ofarba? kupila sam i swiss o par sampon za izbijanje zutila, i keune, i sve skupa potrosila u zadnja dva mjeseca hrpu love, a i dalje sam zuta :@
2016 03 30
Ne ide odmah.. Kupi keune silver sampon,. Ne znam al nikad ne moze od prve sve nekako te boje sve zute budu u startu
2016 03 30
kupila sam jucer, keune, danas cu oprat kosu pa budem vidla. nisam imala tamnu kosu prije farbanja, pa sam mislila da ce nekako biti nakon drugog odlaska frizeru manje tog zutila, medjutim bas sam zuta :/
2016 03 30
Možeš napraviti preljev od npr garnier 111 ili neke slične boje
2016 03 30
tako sam i ja bila žuta i onda mi je frizerka rekla da bolje da mi stavi pramenove plave, pa opet nakon dva tjedna pramenove, te je onda na to sve stavila preljev i bila sam baš lijepo platinasto plava... i ja sam mislila na brzinu od srednje smeđe do plave, al ne ide to tako, rekla mi je da bi trebala 5 puta dolazit, svaka dva/tri tjedna.
2016 03 30
hvala cure, budem nest probala, pvo sa samponom, a onda budem vidla dalje. samo znam da ovak zuta necu biti ,:(
2016 03 30
brdosuza, ovo je keune boja? ima je za kupit?
2016 03 30
Ima u dm-u...i ima u njih od keune hidrogen...nemoj neki drugi..nego ista marka... Za duzu kosu i svjetliji efekt..ti ide 2 hidrogena na 1 boju... Inace cure koje imaju prirodno svjetliju kosu stavljaju 9% hidrogen..u kombinaciji sa ovom bojom... Ako zelis svjetliju..onda ide 12 % ... Nije preskupa boja..ni hidrogen.. A tamo imas i njihov silver sampon :)
2016 03 30
Da, smućkaš cijelu tubu, pola bočice hidrogena i još dodaš regeneratora :") Dobra je i 9.1 ako želiš malo tamnije. Meni dobro pokrije žutilo nakon blajha.
2016 03 30
To je blajh, tebi treba nešto sivo ili ljubičasto
2016 03 30
Ovo sto pisem je iz iskustva..jer sama imam ooogromni problem sa zutilom..i narancastim pigmentom prilikom bojenja u plavu... Sve ove info..su od frizerke.. Ja sam duze vrijeme na plavim pramenovima...jer mi duze izdrze... Bojati se moram cesce..radi izrasta...a kod pramenova on nije toliko uocljiv :)
2016 03 30
hvala punoooo, budem onda kupila keune regenerator i boju, pa budem vidla, nadam se da bude upalilo :)
2016 03 30
Ovo je boja kroasan :)...ne daje ljubicasti sjaj...nego pepeljasti... Almond...kada dones doma...pokusaj smuckati malo...i oboji jedan malo deblji pramen...pa vidi kako ostaje..
2016 03 30
Ma napisala sam za syoss lightener, koji je almond linkala :)
2016 03 30
> kroasan: > Ma napisala sam za syoss lightener, koji je almond linkala :) Ajme sry :D :D Vec gledam da nisam ja prolupala....jer sam dugo koristila tu boju...evo i sada je imam doma :)...ponekad mi frizerka od iste napravi preljev...super bude nakon pramenova...
2016 03 30
1 2 3