Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ideja što obući

... na vjenčanje? : ) Nešto da prikrije "balončiće" ? :D
2016 04 03
ako se udajes obuci vjencanicu :)
2016 04 03
> tratinchica123: > ako se udajes obuci vjencanicu :) :') Slažem se :P
2016 04 04
Kao gost :P
2016 04 04
Niska 160
2016 04 04
> aca0108: > Niska 160 Ovisi i od oblika tijela, ako vam stoji midi što da ne.. ovisi i koji plus size. Npr.ja nisam 169cm +štikle ohoho :D nosim 38,ali listovi nisu baš stvoreni za midi širu suknju/haljinu , više mi stoji malo bar iznad koljena. Iako sam u potrazi za takvom suknjom jer bi eto obukla jednom pa kako bude, sviđaju mi se previše :)
2016 04 04
I hajmo ženske uključite se...znam da nije tema o najdražoj nam crnoj listi, al ima još dobrih tema.. :| Zamrlo sve ako nije "Prevarena sam!" ..aca0108 možda da ste promijenili naslov teme..
2016 04 04
Hehe. Mozda :P dobro je.. dobre savjete mi dajeetee... Morala sam prvo proguglati sto je to midi... hehe... to su te visokog struka pa su dolje sire? Neznam kak bi to meni stajalo... pogotovo ne nesto duze jer sam niska... I imam trbuscic i malo jaca bedra... Imam doma jednu suknjicu koju ne nosim cesto,budem poslikala pa budeete rekle dal bu oke ili ne:) Nije uska pa mislim da bude oke...
2016 04 04
Def nekakva skater haljina ako zelis sakriti bedra ili trbuscic! To stvarno svima odlicno stoji, pogotovo ima uvijek slatkih u H&M-u, i super su udobne :)
2016 04 04
> globyivana: > Def nekakva skater haljina ako zelis sakriti bedra ili trbuscic! To stvarno svima odlicno stoji, pogotovo ima uvijek slatkih u H&M-u, i super su udobne :) HM to ima :o
2016 04 04
ona na prvoj slici je savrsena, rezana ispod grudi prekriva sve slaufice i trbuscic, a leprsava bas dobro prekrije te slaufice dok one zadnje haljine nisu dobre jer isticu obline i onda se vidi svaki slaufic
2016 04 04
Šarena je bolja, ali bih je ja iskombinirala sa nekom bluzom koja pada preko te pasice na suknji,komotnija,ravan kroj ..tu se dobije dojam ravnijeg tijela..ne ističu se tako obline (što nije loše al ih ja nekad volim sakriti da bi bilo svečanije) Čekamo i haljinu :)
2016 04 04
Znaci kosulja van ne poravnana nutra? Tenks tenks ;) Moze tipkamo se:P
2016 04 05
Slažem se sa sonjom, možda kad bi neku lakšu crnu bluzicu bez kragne, mislim da bi to baš bilo dobro :D i onda možda neku torbicu u boji da razbije to crnilo
2016 04 07
Budem isla u potragu za tom crnom bluzom... bez kragne.. mozda bas naletim di na nesto kaj bi odgovaralo... zmaci nikak nesmije biti duza od te pasice ? Ako bude van do te pasice...
2016 04 07
1 2