Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Upoznajmo see !!

ja sam to zadnji puta u leksikonu pisala. može li ono pitanje -imaš li simpatiju i kako se zove :')
2016 04 09
Najdraži pjevač? Pjevačica? Bend? Joooj, sjeća li se itko onog 'Ja sam taj i taj, rođen tad i tad, živim tu i tu, VOLIM SVE ŠTO VOLE MLADI' :') :') :') :') :')
2016 04 09
> flapperLust: > isuse sve godišta 90...sada sam se ubedila ...ja sam babetina ođe i ja....ali sam ko curica x-)
2016 04 09
20.6 1979 nemam unuke :D Sl Samac
2016 04 09
Uvodničarko, zašto ti nisi svoje podatke u uvodnom slovu ostavila, a tražiš ih od drugih cura? Ako ti je trebalo ubijanje dosade, zašto sad ne sudjeluješ u temi?
2016 04 09
> gitadevi: > Najdraži pjevač? Pjevačica? Bend? > Joooj, sjeća li se itko onog 'Ja sam taj i taj, rođen tad i tad, živim tu i tu, VOLIM SVE ŠTO VOLE MLADI' :') :') :') :') :') i dalje je pobjednik onaj gspodin iz vrtuljka ljubavi "volim allaha, krompirušu i svoju ženu" <3
2016 04 09
Ja sam Rebecca, a ako napišem prezime, bojim se što bi ono moglo govoriti o meni...hmmm. Mislim da se na račun imena i prezimena ne može upoznati osoba, tako da moje prezime, koje glasi Sirovina (da, Sirovina) ne govori ništa o meni, dapače, upravo suprotno jer ja sam jedna sofisticirana mlada damica, a nikakva tamo sirovina :D Rodjena sam 28. 02. 1995., u 15:38 sati što govori da sam u horoskopu Riba, a da mi je podznak Lav. Eto, iz datuma rodjenja se može saznati nešto o meni, samo guglajte karakteristike horoskopskog znaka i još u kombinaciji s podznakom. Živim u Primoštenu, ali moje podrijetlo i genska ostavština iliti ga broj krvnih zrnca A negativne krvne grupe ipak je složenija stvar, raznolika, ali nije baš ni da bi obiteljsko stablo, da ga sad ovdje prezentiram, govorilo mnogo toga o meni, ta nisam jabuka pa da padam blizu stabla... Zapravo, ja ni ne padam, ja letim visoko nošena krilima mladalačke nadobudnosti :D A odakle sam zapravo, to je pitanje s puno slojeva... Nismo li svi mi izašli iz iste točke, nismo li svi mi jednaki? Kako god, sumnjam da bi i otvaranje filozofske debate o pitanju porijekla naše duše moglo učiniti ovu temu zanimljivom :p I da, imam simpatiju... Sjedimo skupa u klupi...na rivi...u sumrak...u mojim snovima samo, aliiiii....i to je nešto... ;)
2016 04 09
> SaraKedavra: > Bi možda i oib još? Ili broj kartice? Krvnu grupu? Rado😉😉
2016 04 09
> SaraKedavra: > Uvodničarko, zašto ti nisi svoje podatke u uvodnom slovu ostavila, a tražiš ih od drugih cura? Ako ti je trebalo ubijanje dosade, zašto sad ne sudjeluješ u temi? Antonia Kobaš Dolazim iz Štitara, mjesto kraj Županje Rodena sam u Švicarskoj, imam 18 godina 05.04 1998 Hobi mi je provoditi vrijeme na krpicama :D druzite se, igrat kosarku
2016 04 09
> gitadevi: > Zašto :s ? > Baš ćemo se upoznati znajući kad smo rođene i gdje živimo...... Necemo nego kazem ubijanje dosade :D cisto ovako malo Da vidimo dali ima neko blizu
2016 04 09
> EmaEmilly: > 20.6 > 1979 nemam unuke > :D > Sl Samac Blizu smo si :D
2016 04 09
Ma već svi o svima sve znamo i previše :")
2016 04 09
> AndreaKod: > 0+ Aj sto smo vage i jedna i druga,ali sto imamu i istu krvnu grupu :D Sad bar znam kome da se obratim u tom slučaju :")
2016 04 09
Prije jedno 3 godine ti je bila tema Kako izgledate,pa su cure stavljale svoje fotke. Ne znam da li jos postoji,neda mi se traziti.
2016 04 09
Ja imam jedno "originalno" i staro ime. Sad ga volim ali velik dio života sam ga htjela promijeniti. Prezime nebitno, ionako ga planiram promijeniti čim nađem nekog tko me bude htio ženit' :p lik mora imati kratko prezime, inače se ne udajem! Rođena sam u petak popodne 1980. bio je praznik i mama mi je uvijek pričala kako sam sretna jer nikad neću raditi na rođendan... Jbg vlast se promijenila i jedini način da ne radim na rođendan je da ili uopće ne radim (što i nije neki izbor) ili da odselim u Ameriku. Sad znate i kojeg sam datuma rođena ;) Inače sam u horoskopu rak s podznakom u škorpionu a mjesec mi je u ovnu. Nemam blage šta to sve znači ali oni koji znaju mi kažu da je kombinacija fora, i opasna. I tak... Velik dio svakodnevice se borim sama sa sobom i kad to "odradim" ostatak je piece of cake! Najveći strah mi je monotonija, kad se stvari i ljudi počnu ponavljati ja bježim. Usrećuju me osmjesi, zagrljaji, dugi razgovori. Otkrivanje zašto ljudi rade to što rade i zašto su stvari takve kakve su.... Borim se s iskušenjima i često se osjećam kao onaj medo u crtiću koji stoji ispred drveta i razmišlja da li da zavuče šapu u duplju. Zna da su tamo pčele i da će ga izbosti ali med je preslatko iskušenje kojem se ne može odoljeti. U zadnje vrijeme primjećujem da mi se počinje sviđati roza boja. I da volim šljokice. Lord save us! :p
2016 04 10