Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega kose /

Iz plavih pramenova u svijetlo smeđu

Pozdrav. Prirodnu boju kose imam kao i Garnier Color naturala 7.1 . Trenutno imam plave pramenove, čitate žute, sa izrastom od 2-3cm i dužinom do ramena. Kako mi se frizer odselio, nitko mi ne zna napraviti lijepe pramenove, budu žuti nakon 2 pranja i nikako raspoređeni tako da sam se odlučila polako vraćati na svoju boju. Pa sam si kupila već navedenu 7.1 boju i gledamo se danima hoću li je iskoristiti x-) . Da li tko ima iskustva u prefarbavanju plavih pramenova? Da li netko koristi 7.1 inače i koliko je zadovoljan sa Garnier općenito? Hvala!
2016 04 09
tamne pepeljaste boje na blajhanoj kosi mogu ispasti zelenkasto :/ Možda je bolje polako prema tamnijem, npr 9.1. Meni je ta na blajhanu kosu ok i ne povuče na zeleno
2016 04 09
Jednom prilikom mi je frizerka na plave pramenove išarala sa smeđim broj 7 i ispalo je super! E sad...budi pametan. Kad bih mogla nekako isprobati, jedan pramen obojati i zamotati u foliju unutar kose gdje se ne bi vidjelo pa vidjeti kako se primi. Rizik :-)
2016 04 10
Imam skoroisti problem. Ja sm mislila pomijesati 9.1 i 8.1 i to stavitina glavu jer iovako se na moj izrast nece preplavo primiti a biti ce manji prijelaz na ove pramenove. Ajd ako se odlucis postavi sliku poslije
2016 04 10
> Bubumam: > Imam skoroisti problem. Ja sm mislila pomijesati 9.1 i 8.1 i to stavitina glavu jer iovako se na moj izrast nece preplavo primiti a biti ce manji prijelaz na ove pramenove. > Ajd ako se odlucis postavi sliku poslije Čekam da mi djetetu prođe rođendan slj. vikend da na slikama ne budem zelena pa se možda poslije usudim, javim svakako :-D
2016 04 10
Nisam mogla izdržati i ofarbala se iiii super je ispalo!!! Stvarno imam srece! Gotovo idealno. Pokušavam staviti foto ali mi neće. Pokušat ću kasnije. Ali savjetujem da se ne igrate :-D
2016 04 12