Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Koliko za cijeli profil :)

Jeste ikada dosle u napast ponuditi neku manju cijenu za cijeli profil i napustanje krpica? Koliko biste cijenile sve na svom profilu :)
2016 04 15
da, samo da se riješim svega :')
2016 04 15
Uh, previše stvari za slanje odjednom haha :)
2016 04 15
napravila sam to prošle godine kad mi je ostalo nekoliko stvari na profilu. jedna cura se javila i sve uzela :D nakon tog me nije bilo neko vrijeme na krpicama jer nisam imala više što za ponuditi :D
2016 04 15
Nikad ne mogu sve prodati, kad krpe stalno dolaze i dolaze :o
2016 04 15
Istina sto kazes Gita...stalno dolaze i odlaze... Ipak bih bas bila sretna da netko kupi naprimjer cijelu ljetnu garderobu...ili sve cipele 41..ili svu djecju robicu... Mislim da to moze ispasti i za kupca super ponuda a i za prodavaca super prilika... Al tko ce se nac..tesko... Meni bi bas dobro dosla pauza od krpica...em sam stalno na mobitelu ko sumanuta stalno refresham razgovore...em su tete na kiosku vec vjerojatno na putu da me prijave carini ili poreznoj haha..samo da im ne dolazim vise s paketima..
2016 04 15
> gitadevi: > Nikad ne mogu sve prodati, kad krpe stalno dolaze i dolaze :o istina :") al ovog trenutnog stanja bih se rado riješila :') :')
2016 04 15
Vrlo rado, ako tko zeli dajte ponude ☺
2016 04 16
ne znam,.bilo bi glupo imati prazan ormar,pa jel da? Ove krpice nas vesele,mene veseli dobra zamjena da nemam ništa na profilu,s kim bih se mijenjala???
2016 04 16
ja sam postala emotivno vezana za MojeKrpice hehe <3 <3
2016 04 16
E da mi se bar rijesit svih krpica 😂
2016 04 16
Ja dođem u napast svaki dan :/
2016 04 16
Ja nudim prodaju profila, ponudite u inbox i dadnem nizu cijenu. Na taj nacin neke cure kao Tanjajurcevic mogu imati vise stvari za prodavati a ja mogu odahnuti :)
2016 04 17
o tome sam i ja razmišljala,kada bi mi netko za moj ormarić dao neku ponudu rado bih pristala ukoliko se dogovorimo.
2016 04 17
Meni u opisu već duže stoji da primam ponude za cijeli ormar. .nekom tko ima više vremena i volje. Ne bih otišla s krpica ali stvarno sam pretrpana robom
2016 04 18
1 2