Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Sunčane dioptrijske naočale?

Razmišljam o kupnji sunčanih naočala, ali s dioptrijom, pa me zanimaju okvirno cijene takvih? Čisto da me herc ne strefi kad krenem u potragu po optikama i vidim cijene... :D Ne znam ni kakav oblik hoću ni ništa slično, to ću tek znat kad stavim naočale na nos i vidim kak mi stoje. Pa ono, okvirno jel... :) Hvala i bok! ;)
2016 04 16
To i mene zanima, jer također razmišljam o kupnji istih... inaće nosim naočale, a obične sunčane mi ne vrijede jer bez ovih dioptrijskih ne vidim ništa x-)
2016 04 17
Osobno ih nisam kupovala, ali frendica jest...cifra je poviša, ona ih je oko 3000 kn platila. Vjerujem da ih ima i skupljih i jeftinijih, ali da su ful jeftine, nisu sigurno. :/
2016 04 17
Okviri su barem 1000, 1500 ako je neka marka, na to još ide cijena leća koja ovisi o dioptriji i o vrsti leće. Nećeš znati dok ne odeš u optiku. I obične dioptrijske mogu biti od 700 pa do 4000 i više, tako da ti je teško sada saznati okvirnu cijenu. Ako voziš mislim da ti se isplati koliko god da koštaju. Pogotovo ako si niska pa ti ono sjenilo u autu koje spustiš ne znači baš ništa ,:)
2016 04 17
> kroasan: > Ako voziš mislim da ti se isplati koliko god da koštaju. Pogotovo ako si niska pa ti ono sjenilo u autu koje spustiš ne znači baš ništa ,:) Ta sam! :D Ni ne vidim se iz auta dok vozim :') Znala sam da je skupo, ali baš toliko... :O A niš, budem prošetala koji dan da vidim... Hvala vam :)
2016 04 17
ja sam nedavno kupila dioptrijske naočale koje su me ispale 3800kn uz njih sam dobila leće za sunčane naočale i sad samo moram nabaviti okvir :')
2016 04 19
Moje rađene u ghetaldusu, njihov okvir (aviatičarski) na sniženj od 300 kn + još nekih 300/400 kn za stakla.... Sunčane dioptrijske naočale plačene oko 700 kn!
2016 04 21
Kad sam uzimala dioptrijske obične ponudili mi sunčane sa dioptrijom i ja kao "ma ne treba mi" i sada pozalim naravno.. 😓 Rekli su kao na sniženju su 600kn, u optici Orešković
2016 04 22