Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Može li se to? :P

Zna netko možda neku zlatarnu u Zagrebu gdje bih mogla zamijeniti strgani komad nakita za nešto iz njihove ponude, eventualno uz neku nadoplatu? :) Jer čula sam da je to moguće, samo ne znam gdje.. Pa ako netko ima iskustava :)
2016 04 17
Mozes u skoro svakoj zlatarni koja ima natpis otkup lomljenog srebra i zlata :)
2016 04 17
Ma da, pa super onda :P I znači baš se može zamijenit za neki komad nakita? Jer ja ne bih da mi pare daju, neg baš zamjenica
2016 04 17
> DumaBoden: > Ma da, pa super onda :P I znači baš se može zamijenit za neki komad nakita? > Jer ja ne bih da mi pare daju, neg baš zamjenica Zar ne bi i za otkup i za kupnju nakita trebao ić neki račun?
2016 04 17
Ovisi koliko procijene da vrijedi tvoj komad nakita, iako moj ti je savjet obidi nekoliko zlatarni pa se onda odluci di ces . Ja sam nosila pokidani prsten , u prvoj zlatarni mi je procijenila na cca 200 kn , u drugoj cak 400 , trecoj 580 , na kraju sam otisla naravno u trecu jer nisam vise znala di bi mogla :D
2016 04 17
Ide racun , trebas dati osobnu
2016 04 17
kad radis zamjenu onda je veca vrijednost nego kad prodajes kao lom zlato za novac znaci ako je oko 130kn lom zlato, 150-200kn bi moglo biti u zamjeni po 1g tvog zlata, njihovo zlato je cca 400kn za 1g
2016 04 17
Uvijek daju više ako svoje zlato utopiš za neki njihov komad :) Al ne nadaj se bogzna kakvoj procjeni, prilično nisko cijene otkup, a prilično skupo prodaju nakit :s
2016 04 18
Hvala svima na savjetima :) Zna li netko možda neku zlatarnu gdje bih mogla probati? :P
2016 04 18
Ja sam u Dbk obisla nekoliko zlatarni u namjeri da neki nakit koji ne nosim zamijenim. .svi su rekli da to ne rade jer ne smiju...ali da zato mogu otkupiti moj nakit kako bi ga otopili jeli...i za to su mi nudili totalno smijesne novce...toliko je bilo neisplativo da sam od te ideje odustala... Ako pronades zlatara koji ce to htjeti uraditi javi tko je i gdje da ponesem kad budem u Zg dolazila...
2016 04 18
Lazar Ivanović, Dubrava zlatar na početku Frankopanske
2016 04 18