Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Je li normalno?

Dakle,cura me prozvala bahatom i "nenormalnom" na osnovi toga da joj necu donijeti hlace i tajice u grad da ih isprobava..vrijedanje bezpotrebno uz to mi je rekla da je cijena za adidas origibalne tajice 100 kn previse (dodu u ducanu 700 ) ...ispravite me ako sam u krivo ali nitko ne dovodi krpicarke u svoj dom ili ide kod njih kako bi doticna isprobala nesto?
2016 04 21
Ček...zasto se nerviras...nije mi jasno? Ako je kupilica taj kalibar vec si trebala stisnuti x...na poruke sa istom..i lijepo je pozdraviti.. Ta ih sigurno ni kupila nebi... A tko posluje na nacin da kupce dovodi u stan...ili vrsi primopredaje...njegova stvar...ako to nije tvoj nacin poslovanja, nema se tu sto dalje raspravljati..
2016 04 21
Neke dovode u svoj dom, neke ne. Sama određuješ kako ćeš poslovati i ona te nema šta peglati po inboxu.
2016 04 21
daj joj još i ručak spremi ..... pa ponudi da odmori nakon jela... :) tako nećeš biti bahata
2016 04 21
davno sam ja odustala od susreta u parkiću na isprobavanju :')
2016 04 21
ma daj. najbolje da joj još i skuhaš kavu i ispečeš kolače. koja genijalnost.
2016 04 21
A luda žena, uredu je što je pitala, netko bi pristao na to, ali ako si rekla ne onda je tu kraj rasprave I mene je nedavno jedna milostiva ispljuvala što nisam htjela doći do nje obaviti primopredaju. Nit auta, nit znam gdje je ta ulica (a blizu mene nije..) Samo sam stisnula x-ić ;)
2016 04 21
Kako kaze brdo ,već si ju trebala eliminirati,reci ja poslujem ,-tako i tako i moje je pravo i bok,ako ti se ne sviđa!!! ehhh koliko ih je :/
2016 04 21
a kako bi ona isprobala hlace nasred trga? mislim nije to jakna ili prsluk...
2016 04 21
Koje to tajice Adidas dodju 700kn samo me zanima? Evo neki dan bila..najskuplje 269kn.. Cisto me zanima kakve su to tajice posebne :D
2016 04 21
Kao da nemas pametnijeg posla nego vozat se do grada da bi ti na kraju rekla da joj ipak ne pasu. Samo zaobidi vidis da je to neki psihijatrijski slucaj.
2016 04 21
700kn ???? ja sam kupila prije mjesec dana 150kn,jest da su bile na -30%..,ali opet daleko ispod 700
2016 04 21