Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Ikeine stvarčice

Ljudeki, pozdrav! Kojom ste stvarčicom iz Ikee , a koja služi za uređenje svog životnog prostora najzadovoljnije? Što bi preporučili?
2016 04 21
svo suđe, bilo za kuhanje ili srviranje. savršeno je :-)
2016 04 21
mm i ja smo prezadovoljni sa svime što smo kupili u ikei, definitivno nećeš pogriješiti šta god da kupila :)
2016 04 22
posteljina, ukrasne jastučnice, čaše....... Već 7-8 godina imam Ikeinih desetak ukrasnih jastučnica, po kojima se jaše, skače, slini, mrvi, linja, ostavlja otiske od nutele,pekmeza, blata.... (obitelj s dva i po psa, dvije mačke, i nebrojeno nejačadi, što domicilne, što dovučene na privremeni boravak) - peru se minimalno jednom tjedno i još su uvijek kao nove :o :") !
2016 04 22
gita kakva je ovo polovica psa, šta ste mu napravili?!!! :')
2016 04 22
Šrinkao se u pranju s jastučnicama.
2016 04 22
> Koviljka: > Šrinkao se u pranju s jastučnicama. :') on se smanjio, a ikeine jastučnice ostale postojane-turbo reklama za ikeu :')
2016 04 22
A imam dva veeeelika psa i jednog koji je , kao prvo, upola manji, a kao drugo je, kao, kćerin, pa je povremeno kod nje, a povremeno kod nas , pola/pola :D
2016 04 22
uh, već su mi kroz glavu prošle svakakve slike kako izgleda taj psić :')
2016 04 22
satenske plahte na gumu, vrijede svake lipe!
2016 04 23
imam tepihe, zavjese, dječji krevet, posteljina, ukrasne jastučnice, okvire za slike, tegle za cvijeće itd itd itd :D :D i sa svime sam zadovoljna ;)
2016 04 23
Kupila sam u Ikei malu LED lapicu koja ima kvačicu pa zakvačiš recimo za rub kreveta kaj mi je baš trebalo i super je! Ukrasna jastučnica, jedan veliki lajk na veliku kuhinjsku pincetu za okretanje mesa pri pohanju ili pečenju - VELIKI SPAS!!!!!, onda noževi kao dio bešteka isto ok. Ma sve je super, do sad se niš nije raspalo za jedan dan,traje! :)
2016 05 13