Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Da li je ko od vas sadio avokado?:)

Ja sam stavila klijati dvije koštice i danas sam ih nakon 2 mj posadila u zemlju. Jedan je proklijao prije i imao je klicu dugu oko 4 cm dok je drugi malo kasnio i imao klicu oko 2 cm... Da ih ne mucim danas sam ih posadila zajedno, u šumsku crnu zemlju. I nisam ih stavila duboko. Cijeli su nutra no odozgora sam isto stavila zemlje no ne puno, tek toliko da ne vire... To je ok? Čekam sad dalje <3
2016 04 23
Bravo za tebe, meni kostice nikad nisu ni proklijale >:( Bas me zanima hoce li ti uspjeti sadnja.
2016 04 23
Kako ju je to sad rotiralo -.-"
2016 04 23
Naklijala na isti način, posadila, lijepo drvce izraslo, izlistalo desetke listića.... zaboravila pospremiti i mraz ga ubio x-) Relativno brzo raste, lijepo izgleda, ali ne očekuj plodove i skrivaj ga od zime ,:)
2016 04 23
Ovaj drugi gdje je samo košica u vodi sad je već proklijao i raste drvce, ali ovo su starije slike pa tu još nema ništa :D
2016 04 25
Pa ti si ekspertica za klijanje, svaka cast. Sad sam dobila volju probati opet, sutra jedemo guacamole :-D
2016 04 25
Wooooww :D
2016 04 26
Nakon što proklija i dobije listiće, presaditi u zemlju ali tako da od sredine viri vani - kako ste ga i drzali u vodi. Da bi za 3-4god dobili plodove, potrebno ih je više posaditi u istu posudu jer se oni međusobno oprašuju. Sretno :-).
2016 04 29