Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tko se razumije u Rayban original??

Tražim nekoga tko bi mi mogao prema slikama reći dali su naočale original ili nisu?? Radi se o rayban aviator naočalama
2016 04 25
Na unutrasnjoj strani ovih ruckica (ne mogu se sad sjetit prave rijeci) trebas imati kod..koji lako provjeris na netu.. Na unutrasnjoj strani papučica koje drze naocale na nosu..one male prozirne stopice trebas imati ugravirano RB... i takoder na jednom ne znam sad koje staklu trebas imati urezano RB u gornjem kutu..to vidis kada ih pravilno okrenes prema svjetlu..
2016 04 25
sve se to da fejkat. nema do primopredaje u seoskoj optici. najsigurnije.
2016 04 25
Dobro cipzi kaze
2016 04 25
U gornjem desnom uglu desnog stakla ugravirano je i istaknuto bojom " RayBan", a kraj ruckice na ljevom staklu je ugravirano RB koje se vidi kad okrenes ocale prema svjetlu......na desnoj ruckici sa unutrasnje strane pise "RayBan MADE IN ITALY R CE" na ljevoj "RB 3025 AVIATOR LARGE METAL W3236 55014 3N "...i kao sto je Elica rekla na nosnicama ispod plastike RB.....svi natpisi RayBan i RB su napisani njihovim tipicnim logom. Na kutiji je njihov pecat a na drukeru je ugravirano Rayban i jedan krug u kojem je slovo R....
2016 04 25
može netko baciti oko na ove slike??
2016 04 26
i potvrdit originalnost sa sigurnoscu? ne. zamoli neku od korisnica iz St da ti odrade primopredaju uz potvrdu u obliznjoj optici. doduse, ta usluga kosta, red je nagradit tudje vrijeme i dobru volju.
2016 04 26