Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

tko mi zna objasniti?!

Zasto neke stvari koje su kupljene na ebayu,aliju itd, kada poštar dođe ,trebas platiti ,a neke ne ,ovaj moj poštar također nema pojma,samo je rekao ako preuzmem u posti onda se ne plaća,drugi put također mi je došlo nešto,ali nisu nista trazili..tko je tu lud? :s
2016 05 04
Ako je na paketu napisano mali paket-na bilo kojem jeziku onda placas4,5kn Dobro je sto na aliju vidis kako ti se salje pa se znas pripremit. Ja pustim obavjesti do petka pa onda pokupim na posti sta je doslo
2016 05 04
Andrea brža :D S tim da ja iman "bisnog" poštjera koji bi mi naplatija za malo veći paket 5.50kn....Ma da moš mislit moj čovik kako ću ti dat :D
2016 05 04
ee hvala Vam cure :")
2016 05 04
Je li tko skoro išao u poštu po jedan 'small', svako malo čujem da neki poštar provali da će se naplacivat i kad se u poštu ode podić? Još nije zaživjelo to? Malo me trta jer sam naručila puno sitnica :o :D
2016 05 04
Adriana, nije i neće :) tih 5 kn je cijena dostave doma jer seller plaća dostavu do hrvatske ili do tvog poštanskog ureda, a ne to tvoje adrese. A u pošti ti ne mogu naplatiti uslugu dostave koja nije izvršena.
2016 05 04
;) hvala ti, bome nakupilo bi se da je drugačije
2016 05 04
Mislim da to poštari kažu tak da im damo tih 5 kn i skinemo im se s grbače :D Ali najbolje još da mi i u pošti naplate neku uslugu koju nit sam koristila nit sam prisilno dobila, pffff.
2016 05 04
> SaraKedavra: > Adriana, nije i neće :) tih 5 kn je cijena dostave doma jer seller plaća dostavu do hrvatske ili do tvog poštanskog ureda, a ne to tvoje adrese. A u pošti ti ne mogu naplatiti uslugu dostave koja nije izvršena. jojjjj hvala sara da napokon neko kuzi foru pariteta. ja sam se vec umorila od objasnjavanja
2016 05 04
:")
2016 05 04
Meni je jučer došao poštar s malim paketićem kojeg mi je naplatio 4,5 kn i posto je skuzio da ga uvijek izbjegavam bas zato da ne bi to platila rekao mi je da je od jučer uvedeno da se u posti plaća isto kad se diže paketić. Istina ili laž?
2016 05 04
Ako me lagao u oci onda je smrad
2016 05 04
LAZ. Kako ce ti naplatit uslugu koju nisi dobila
2016 05 04
Ja ne kuzim kakve vi to podtsre imat. Meni su svi moj:nikola,tomislav i tomislav super bili i ostali
2016 05 04
Meni su naplacivali te 4,5 kn i kad sam podizala u pošti :@ .. Sad sam ljuta :@
2016 05 04
1 2