Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prevarantica BELA145

Ovim putem zelim sve drage cure upozoriti na prevaranticu,naime dogovorile smo zamjenu i ja budala poslala prva paket bez obzira sto dotična nema nijednu povratnu,ali mislila sam tako su i mnei prvu priliku dale cure ,isto mi je prva suradnja bila zamjena,nazalost evo meni paket nije poslala,prijavljuje se uredno i ne odgovara,nasla sam ju na fejsu i instagramu kako se naslikava u mojoj haljini,kad sam ju na instagramu popljuvala uredno je sliku izbrisala,sad sam joj i na fejs stavila link,i odmah ga je maknula,na fejsu je LORENA FERRO,moze ju biti sram,ja necu propast radi mojih stvari ali zelim druge cure upozoriti na dotični+u koja se bez imalo srama slika u mojoj robi koju je na neki nacin ukrala,jos sam joj budala i poklonila gratis robicu,uzass,eto bas sam ispala budala:(
2016 05 09
Stavi link tog profila
2016 05 09
vidim da je ugasila na fejsu profil i da je sve slike na instagramu izbrisala:((
2016 05 09
Pa na krpicama ima pet negativnih niti jednu pozitivnu da li to nisi vidjela ili vas je prevarila sve u isto vrijeme, prestrašno i sada će zatvoriti i ovaj profil, otvoriti novi i nastaviti varati kao do sada. Stavi je i na crnu listu, baš mi je žao tko zna jesu li ove stvari na profilu uopće njezine jer je očito išla s namjerom da prevari
2016 05 09
Jesi joj ti to stavila 5 negativki s raznih profila? ,:)
2016 05 09
nekidan je bila tema o toj loreni ferro kojoj se lova uplacivala na majcin racun
2016 05 09
mene zanimaju podatci
2016 05 09
AnamarijaNM, sljedeci put prije uplate ili slanja paketa kod zamjene.. uguglati ime i prezime osobe + moje krpice. Ako je na crnoj listi, izaci ce..
2016 05 09
rekorderka u negativnim ocjenama? :') pokucati treba maloj na vrata, nis drugo
2016 05 09
jel to ziher ista osoba?
2016 05 09
Kakvih spodoba nakaradnih ima, bljuvati ću. Treba napraviti temu samo sa slikama prevarantica skinutih s njihovih društvenih mreža i napisati njihovo ime. Na vječni Googleov stup srama.
2016 05 09
ajme pa to je neka klinkica po fejsu što prikazuje, to ako ima 15 g ... ma puj
2016 05 09
Ajmeee uzass,jesu njene stvari,znate kak sam skuzila,dala mi je adresu od decka da joj posaljem i onda sam ga trazila na fejsu i pisalo je da je u vezi s Lorena Ferro i na njenom profilu njene slike u tim krpama kaj je stavila na prodaju,nije mi nazalost uopce dala svoje ime i prezime vec od decka,ajd kolko tolko graska imam u glavi pa sam ju pronasla preko njenog decka al nazalost prekasno,ja sam joj spicila dvije negativne a ovo su druge cure,ocito da ih je vise u ovih par dana prevarila:(a kad sam vidjela jucer da je stavila sliku u mojoj haljini s wannabe Sandra Afrika pucenjem čuba e poludila sam,al ko mi je kriv :((,kad sam blesava al imam adresu od njenog decka,dode mi da ju popljujem i da mu sve javim kakvu curu ima,mislim mene je nasla zezat balavica ,ide na crnu listu a na fejsu cu je non stop provocirat kad god otvori novi profil:(
2016 05 09
a "nu" nje, i ju i jujuju! a "dotične" su joj jedva ušle u tvoju haljinu, bilo bi bolje da je završila kod neke normalnije cure.....na crnu listu, i dečka.
2016 05 09
Neznam sta bi rekla al samo jednu stvar znam da ova curica s poremecenim umom nece dobro zavrsit,:(
2016 05 09
1 2 3 4 5 ... 7