Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prevarantica BELA145

pa da odes na nokte i kad ti kaze cijenu"hvala platila am ti vec duplo"
2016 05 10
> AndreaKod: > najavi joj se za nokte hahahaah i kad završi nemoj platiti, nego bjež, hahaha :D šalu na stranu, sad malo ozbiljno, ne možeš puno napraviti, osim eto, ako ti pričinjavaju neku satisfakciju ovi komentari na facebooku, i staviti podatke na crnu listu. sigurno nisi trebala slati prva nekome tko nema niti jednu povratnu, vidiš da svakodnevno niču nove teme o prevarama, nažalost. od roditelja isto mislim nikakve koristi, jer očito nisu puno napravili ni do sada, da su neke kvalitetne vrijednosti usađene, ne bi se sigurno ovako ponašala. još mi se fakat andreina ideja čini najboljom ;) a i dalje mislim da ima ozbiljnih problema sa ustima, na nekim fotkama izgleda kao da će se zbljuvat. eto, pamet za drugi put.....
2016 05 10
> blanka2: > > AndreaKod: > > najavi joj se za nokte hahahaah > i kad završi nemoj platiti, nego bjež, hahaha :D > šalu na stranu, sad malo ozbiljno, ne možeš puno napraviti, osim eto, ako ti pričinjavaju neku satisfakciju ovi komentari na facebooku, i staviti podatke na crnu listu. > sigurno nisi trebala slati prva nekome tko nema niti jednu povratnu, vidiš da svakodnevno niču nove teme o prevarama, nažalost. > od roditelja isto mislim nikakve koristi, jer očito nisu puno napravili ni do sada, da su neke kvalitetne vrijednosti usađene, ne bi se sigurno ovako ponašala. još mi se fakat andreina ideja čini najboljom ;) > a i dalje mislim da ima ozbiljnih problema sa ustima, na nekim fotkama izgleda kao da će se zbljuvat. > eto, pamet za drugi put..... Hehe usneee,haha a sto ce tice pameti neznam di mi je bila,to mi je skola sad bila jako dobra:)
2016 05 10
Ili fino odeš na policiju, kažeš da te maloljetnica isprevarala, kao i još dosta cura, daš podatke i policija i czss izlaze na teren bez obzira na cifru jer je riječ o maloljetnoj osobi.
2016 05 10
Mislim da tog balavca neće biti briga. Vidi se da je neki tatin sin i da ima para i zato ona i je s njim. Možda su zajedno i sudjelovali u tome. Mala bi mogla malo poraditi na ponašanju a ne da se na svakoj slici prsi ili pravi patku od sebe s tim ustima.
2016 05 10
Shoppingholic2- dobronamjerno sam pitala, znam da se uvijek spominje da se ne izlazi sa podacima, pa za svaki slučaj.....nisam ovo vidila :* AnamarijaNM- evo sara daje nadu da se ipak nešto može napraviti ;)
2016 05 10
Mala je već dovoljno buntovna jer je oveći broj cura na više profila ovdje pokrala. I to koristeći vjerojatno mamino ime. Ponos i dika.
2016 05 10
Do roditelja se uvijek nekako dođe...ili do rođaka. Ako ne ide drugačije, *ebiga. Malo manje divna djeca trebaju dobiti po prstima, ako ne od roditelja, onda od zakona jer to što rade je kazneno djelo. Tako valjda ni trogrlićku nitko nije htio prijavit, pa je nakrala ovdje stvari u vrijednosti više tisuća kuna.
2016 05 10
Alice, i ja dijelim to mišljenje. U 99% slučajeva roditelji nemaju ni u peti što im djeca rade izvan kuće.
2016 05 10
Jedini ekstremni slučaj je mama od DunjaNijeBitno. Nju mama podržava u varanju ljudi i slanju poderane, rupičave obuće i odjeće koja je glasila kao "nova" ili "malo nošena" i, naravno, odbijanju vraćanja novaca oštećenima koji su dobili taj šrot. Ali to je onih 1% roditelja.
2016 05 10
> blanka2: > Shoppingholic2- dobronamjerno sam pitala, znam da se uvijek spominje da se ne izlazi sa podacima, pa za svaki slučaj.....nisam ovo vidila :* > AnamarijaNM- evo sara daje nadu da se ipak nešto može napraviti ;) Znam, sve u redu. Mogu i obrisati svoj komentar s podacima, ako mi to nosi blok ili sl. :) Znas da postari uvijek nagrabuse samo jer prenose informacije. Netko je bio pitao za podatke prije toga pa sam se sjetila da su ih ostecene korisnice spominjale na njenom profilu. Laku noc svima!
2016 05 10
> AnamarijaNM: > Ovim putem zelim sve drage cure upozoriti na prevaranticu,naime dogovorile smo zamjenu i ja budala poslala prva paket bez obzira sto dotična nema nijednu povratnu,ali mislila sam tako su i mnei prvu priliku dale cure ,isto mi je prva suradnja bila zamjena,nazalost evo meni paket nije poslala,prijavljuje se uredno i ne odgovara,nasla sam ju na fejsu i instagramu kako se naslikava u mojoj haljini,kad sam ju na instagramu popljuvala uredno je sliku izbrisala,sad sam joj i na fejs stavila link,i odmah ga je maknula,na fejsu je LORENA FERRO,moze ju biti sram,ja necu propast radi mojih stvari ali zelim druge cure upozoriti na dotični+u koja se bez imalo srama slika u mojoj robi koju je na neki nacin ukrala,jos sam joj budala i poklonila gratis robicu,uzass,eto bas sam ispala budala:( ojoj,..baš mi je žao što si tako prošla,.da,boli čovjeka kičenje tuđim perjem,.razumijem te
2016 05 10
> AndreaKod: > mene zanimaju podatci haha ,ja uvijek zamišljam Andreu kako skače po ovoj kiši,ne mogu si pomoći,plaćem od smijeha,.
2016 05 10
> Flemeth: > Ajde kužim da ljudi varaju. Kužim i da kradu. Kužim da postoje zločesti, bezobrazni ljudi. > Ali jebemu, ne kužim kaj je s obrvama... hahahahah a jesam se nasmijala za dobro jutro. :))
2016 05 10
Još jedna Kardashian-ka u nastajanju... Samo ima jedan peh, ne pomažu spodobama ni te silne aplikacije za šminkanje... Da je divna ne bi imala potrebu za time. I kad ju neki čiča zaskoči zbog izvolte sistema onda će biti "nisam ja kriva."... Kaos :D. Samo ti dođi do svih njezinih poznanika na fejsu, naići ćeš na jednoga koji će biti protiv nje. Na kraju krajeva ovakve inače i jesu u centru paljbe, što zbog isfuravanja djelova tijela, što zbog prilagodbe karaktera istome.
2016 05 10
1 2 3 4 5 6 7