Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

prevarantica BELA145

I je li joj tko mater zvao?
2016 05 10
meni nije uopće htjela adresu dat nakon što sam tražila da se šalje preporučeno uz slike potvrde :D napisala može nema problema i muk :D i onda izgovor kako nema vremena napisat mi adresu..a imaš vremena napisat mi da nemaš vremena?! :D ja joj, na žalost, ne mogu ostaviti negativnu jer nismo niti podatke razmjenile, ali eto..ako koju zanima nek se javi prek poruka pa joj pošaljem slike razgovora xD
2016 05 10
Nisu mi jasni prevaranti, stvarno nisu. Osobito ove balavice koje misle da su Boga za bradu uhvatile i da im ne moze nitko nista. Ja da varam okolo tresla bi se ko sibica jer nikad ne znas na koga ces naletit i ko ce ti izbit sve zube iz glave i to za tako malen iznos da ti se dozivitno promine pojam valute i novca.
2016 05 10
> TanjaJurcevic: > > AnamarijaNM: > > Ovim putem zelim sve drage cure upozoriti na prevaranticu,naime dogovorile smo zamjenu i ja budala poslala prva paket bez obzira sto dotična nema nijednu povratnu,ali mislila sam tako su i mnei prvu priliku dale cure ,isto mi je prva suradnja bila zamjena,nazalost evo meni paket nije poslala,prijavljuje se uredno i ne odgovara,nasla sam ju na fejsu i instagramu kako se naslikava u mojoj haljini,kad sam ju na instagramu popljuvala uredno je sliku izbrisala,sad sam joj i na fejs stavila link,i odmah ga je maknula,na fejsu je LORENA FERRO,moze ju biti sram,ja necu propast radi mojih stvari ali zelim druge cure upozoriti na dotični+u koja se bez imalo srama slika u mojoj robi koju je na neki nacin ukrala,jos sam joj budala i poklonila gratis robicu,uzass,eto bas sam ispala budala:( > ojoj,..baš mi je žao što si tako prošla,.da,boli čovjeka kičenje tuđim perjem,.razumijem te Ma jojj znam da nisam jedina koju je preveslala ali slikat se u ukradenom a ja joj u meduvremenu pisem i bez imalo srama stavljala slike u mojoj robici:(
2016 05 10
Mislim da ta cura ima puno većih problema nego što su krpice. Za njeno dobro trebalo bi kontaktirat roditelje da pokušaju intervenirat i to je to.. Ništa dalje ja ne bih, njoj su ionako u glavi samo obrve i usne ala riba.
2016 05 10
Cure, skratite pricu... Nije bitan njezin izgled i fura li se na Sandru Afriku ili Baba Micu, fokusirajmo se na njezine postupke. Mislim da je suvisno skretati paznju na njezine obrve i ima li mladez na celu ili iza uha. Koga boli ona stvar? Neka se pocne furati i na Karleusu, samo neka vrati odjecu ili novce i neka odgovara za svoja nedjela.
2016 05 10
Cilj je bio da se barem malo nasmije prevarenu :) ako se ova mala može sprdati s nje, slikati se u njenoj haljini i bez srama stavljati to na društvene mreže, gdje su joj profili otključani da svi mogu vidjeti..ne vidim razloga zašto se onda ne bi mogle malo našaliti na njezin račun, kad se ona već šali na račun (doslovno) mnogih djevojaka koje su prevarene s njezine strane.. Samo joj treba nazvati roditelje i porazgovarati s njima :|
2016 05 10
u pravu ste sve curke,mislim ajd ovo me je sve malo oraspoložilo i puno nasmijalo,i ja sam joj sama stavljala linkove na profile dok me nije zblokirala,eto,bilo bi najbolje da ju se prijavi policiji ili nekom nadležnom,trebamo jako sve biti oprezne jer mislim da ce ta cura jos puno profila otvarati i puno cura varati,bitno da svi znaju njeno ime koje predstavlja,puno ste me utjesile na neki nacin,ja kad tad ce netko toj curi stati na put,:)
2016 05 10
Jeste se javili ostalim ostecenim djevojkama (koliko ima negativnih povratnih, mozda bude i netko ozbiljan tko zeli inzistirati na konkretnim djelima)? Mozda ako se udruzite i skupa podnesete prijavu...
2016 05 10
"Cilj je bio da se barem malo nasmije prevarenu 😃 "- upravo to, i drago mi je da smo koliko toliko uspjele, dovoljno joj je muka od svega, vjerujem
2016 05 10
Lijepo je to što se otvaračica teme uspjela malo razveseliti, no pripazite ubuduće, obično adminka zaključa temu koja krene u smjeru komentiranja izgleda.
2016 05 10
> SaraKedavra: > Lijepo je to što se otvaračica teme uspjela malo razveseliti, no pripazite ubuduće, obično adminka zaključa temu koja krene u smjeru komentiranja izgleda. aaaa, ok. da brišemo ovo napisano ili?
2016 05 10
Nisam ja admin :D Samo kažem kakva je praksa bila do sada, da ne bi opet bilo tako :)
2016 05 10
Hvala svim curama na podrsci i savjetima i svima zelim srecu u daljnjim suradnjama i da sto manje bude prevarantica:)
2016 05 10
Na facebooku sam nasla jedan oglas gdje zena pod imenom Blaženka Ivanov prodaje original starke za odlicnu cijenu! Naravno, ja joj uplatila na racun a on je glasio na ime Lorena Ferro. Dan danas nisam dobila broj paketa a kako vidim, ni starke necu docekati. Moje poruke nakon uplate nisu primljene. Zena je toliko uvjezbana da u komunikaciji s njom ne mozete ni pomosliti da ce vas prevariti. Ako su price o njenoj nedostupnosti zbog bolesnog djeteta, koje je u bolnici, lazne onda ju doista moze biti sram! Ime na koje sam uplacivala nisam kontrolirala...moja greska...
2017 04 10
1 2 ... 4 5 6 7