Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Promjena banke

Znači ovako: treba mi kartica za obročno plaćanje a Splitska banka mi nudi za 65 kn mjesečno nju i prekoračenje u iznosu 3 plaće, molim da mi savjetujete bolju banku po pitanu naknada i uvjeta .Hvala
2016 05 09
NIsi li ti jučer otvarala istu temu? A da pronjuškaš malo banke, sve ti imaju uvjete poslovanja na internetu jasno i glasno određene. Druga stvar, nisu uvijek uvjeti isti za stare i nove klijente pa ti iskustva ne govore ništa, jer ja recimo s HYpom mogu imati najbolje ever iskustvo, a Barica z Krapine je s njima na pas mater.
2016 05 10
zapravo, sorry, ali ne kontam šta bi ti zapravo?pa na tekućem moraš imati odobren limit obročne otplate, otvori si e-bankarstvo i pogledaj koliki je i kako. a ako baš hoćeš kreditnu karticu, moraš je i platiti, dakle ili članarinu ili u paketu usluga kako ti nudi tvoja banka. svuda je to oko 60 kn, nema tu neke razlike. uostalom, dobro ti koka kaže. put pod noge (prave i virtualne) pa od banke do banke.
2016 05 10