Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Što kad bijela roba požuti???

dakle heeeelp, neke bijele stvari su mi od stajanja u ormaru požutile, s čime to očistiti? ne ide klašičnim pranjem niti uz dodatak deterdženta za mrlje, a nije baš za visoke temperature :(
2016 05 12
toga ima i u zg?
2016 05 12
> ninuli: > toga ima i u zg? Toga bi moglo bit u raznim supermarketima editirat ću: vidi kod bilo koje Ultragros članice, to su ti uglavnom mali supermarketi, kod nas tipa Ribola i Victa
2016 05 12
imaš u dm-u za kupiti nekakve proizvode za bijelo rublje, praškove, maramice i slično, njihova je marka. stvarno djeluju ti proizvodi
2016 05 12
Pozz pokušaj staviti na fleku sodubikarbonu i alkohol--to skida ili prašak za pecivo na mokru tkaninu pa malo protrljaj sretno
2016 05 12
Imas za kupit u Dm-u one krpice za bijelu robu, meni je od toga roba ful izbijelila :D a bila je pomalo siva hahah
2016 05 12
Imaš u Lidlu sredstvo na špricu za uklanjanje mrlja, košta nekih 12kn na akciji trenutno...I još jedan za mrlje u ljubičastoj kutiji koji je kao Wanish kutijica,ali puno bolji od Wanisha...;) Sretno!!! Ja sve skidam s tim!
2016 05 18
Hvala punooooo, probat cu te iz dma onda i iz lidla. :*
2016 05 18
Ima u DM, ali ne krpice, nego neki prašak, užasno smrdi. Može u perilicu ili ručno uz namakanje. I djeluje! Ja ga koristim.
2016 05 28