Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Transakcija na tekući u inozemstvu

Pozdrav trebala bi prebaciti lovu na tekući rn u Italji Ja nikad nisamradila transakcije u inozemstvo,pa dali se može preko net bankinga ili da odem u banku direktno? i dali tko zna jeli uzimaju proviziju i koliku? Trazila sam na guglu ,al sve vidim neke forume di nista nitko konkretno ne kaze :|
2016 05 13
Ja sam slala preko western uniona. Cini mi se 10% provizije ,:(
2016 05 13
ja sam platila za 500kn transakcije 150kn nažalost na njemački račun
2016 05 13
ufff koliko uzmu puno ,:( :o
2016 05 13
> matteja: > Možete uplatiti novce i preko Paypala ili Skrilla, povoljnije je nego preko banke. htjela sam ,ali zena nema paypal nazalost :/
2016 05 13
mozes normalno, meni je bila svota 350 eura i banka uzela 100 kn provizije, samo imas puno vise podataka za rijesit kao npr swift br te banke na koju uplacujes i dosta stvari jos pa to sve trebas imat spremno
2016 05 13
Neznam kako je u HR bankama , moja banka ima odredeni broj besplatnih transakcija godisnje, a kasnije se placa 20$ po transakciji bez obzira na svotu novaca koja se salje. Tokom godina sam prominila nekoliko drzava i banki i uvjek je bilo slicno sa malim razlikama u proviziji pa tako vjerujem da je to neko univezrazno bankarsko pravilo. Najbolje ti je nazvat banku. Western ima proviziju u postotcima. Ajde molim te napisi sta si doznala .
2016 05 14
> anamajic14: > ja sam platila za 500kn transakcije 150kn nažalost na njemački račun da užasno u raiffaisen banci su mi rekli da je 150kn minimalni iznos koji ću platiti na 50kn naime vraćala sam jednoj gospođi akontaciju za ljetovanje i lijepo joj vratila manje za 150kn
2016 05 14
hvala cure na odgovorima BNF došlo bi me 150kn,tako da sam odlučila otići do Basovizze mjesto prije trsta u poštu i tamo posta payom uplatiti...ne dam mi toliko jer je bezobrazno!
2016 05 14
Da, to je tu negdje u svim bankama. Flapper, hvala na informaciji.
2016 05 16