Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoc - prevarantica me prefarbala

Lijep pozdrav svima! Imam jedan problem. Nedavno sam otvorila korisnicki racun na ovoj stranici i uspjesno prodala neke artikle. Medjutim nakon toga dogovorila sam prodaju jednih sandala s jednom curom iz Zagreba koja me je prevarila, tj. nije mi uplatila, a ja sam joj artikal uredno poslala. Sada se ne javlja na telefon i ne odgovara na poruke, a nasla sam preko imenika i broj mobitela njenog muza, kojeg sam takodjer nazvala i javio se zenski glas tvrdeci da je njena sestra (iako je to vjerojatno bila ona). Ispricavala se i rekla da ce odmah ici uplatiti, medjutim opet nista. Moja je jedina greska sto sam joj vjerovala na rijec kada je rekla da je uplatila, a posto sam ja isla na desetodnevni put dan nakon navodne uplate, nisam htjela da me ona ceka pa sam poslala paket to popodne tog istog dana kad je ona navodno uplatila. Imam njeno ime i adresu i brojeve telefona. Molim vas, a i administratora, da me savjetuje sto da radim, jer ovo je stvarno sramotan cin. Hvala na pomoci. Giovannina
2013 04 04
koja te to nafarbala , reci nam
2013 04 04
Pa zasto si joj poslala dok ti nije uplatila to se tako ne radi,na greskama se uci [:hihot] Nema slanja dok ne legne na racun
2013 04 04
Samo jedna stvar mi blinka pred ocima:::: TI SI NJOJ POSLALA BEZ DA TI JE ONA UPLATILA???? Molim te moze li odgovor -- ZASTO SI TO UČINILA bez da si prvo pricekala uplatu i provjerila da li je uplata sjela???
2013 04 04
poštovana, bila je nedavno tema o jednoj korisnici koja je prevarila nas više i udružile smo se i zvala sam na sve strane i prijetila,,,,samo to,,,,zovite sa različitih brojeva, zamolite nekog muškog da zove umijesto vas i predstavi se kao vaš dečko i sl i ukoliko neće biti plaćeno da slijede posljedice,,,,,,takvima nemožete stati na noge [:vrti] [:vrti] [:frustriran] [:frustriran]
2013 04 04
nećete moći ništa nažalost ja sam jednu i na policiju tužila u njenom mjestu ,koprivnici ,pa ništa ne može policija ako nije iznad tisuću kuna prijava,mislim,ma čak mi se i ta mala hvalila da joj je policajac,prijatelj rekao da joj policija neće ništa!kakva smo mi jadna država kad su lopovi in izgleda!i ova je samo izbrisala profil.....zato zaboravi eto ....nažalost....i ubuduće pazi...
2013 04 04
SanjCi draga moja,,,,pa cura je htjela biti pravedna i prije puta poslala,,,,ja bi eto tebi poslala unaprijed i ima dosta cura ovdje gdje im pošaljem prije uplate jer znam tko su i što su,,,,pravedne osobe,,,a ona je isto mislila da je cura ok [:smijesi]
2013 04 04
Toliko se prica o tim prevaranticama, non stop se prica o tome, VISE MI JE ZLO CITATI TAKVE TEME koliko ih ima!!! Svi pričaju razne metode varanja i slicno; puše se i na hladno; ne vjeruje se vise nikome!! I onda ti -- lijepo posaljes artikli bez da si čekala uplatu??? Koliko je puta receno da se OBAVEZNO PRVO PROVJERI DA LI JE SJELA UPLATA!! Oprosti sto cu ti ovo reci -- nakon toliko tema o prevaranticama koje iskacu kao iz pastete - oprosti, ali tako ti i treba! [:smije] [:smije] Drugi put neces slati bez da provjeris! Na greskama se uci [:smijesi]
2013 04 04
evo, i ja onda ne razumijem kako jedna korisnica, neću imenovati da ne bih rekla kako je prozivam, podražava takve osobe!!!! meni soli pamet da ja imam problema a ona podržava takve radnje. sumnjam da nešto možeš, eventualno nam reci tko je ona i da je admin blokira! [:ljut]
2013 04 04
btw policiji sam poslala sve isprintane naše razgovore ,čak je u njima bilo i izrugivanja policiji,al eto ne mogu ništa!!!! ž a l o s n o
2013 04 04
Kao sto sam napisala gore, isla sam na put deset dana i nisam htjela da ona ceka taj artikal.. Tocno, trebalo je sacekati uplatu, ali sta kad sam mislila da su ovdje svi posteni, tj. postoji neki administrator, moze se objaviti ime i prezime onog s kim poslujes, mogu se ostaviti ovakve teme i slicno; nije mi bilo ni na kraj pameti da bi netko varao. Izgleda da cu biti prisiljena objaviti njene podatke.
2013 04 04
@ bijelo ... Poslala bih i ja tebi [:poljubac] Ima divnih ljudi, vec skuzis kome mozes vjerovati; mi koji smo malo duze na stranici ovoj pa vec zapamtimo neke ljude! Ali netko, kao cura sto je otvorila temu, je kratko na stranici i jos ne zna sve ljude itd! Ja bi na njenom mjestu - ipak ostavila mami/tati/sestri/prijateljici - nekome - da to posalje kad provjerim uplatu! i [:zaljubljen]
2013 04 04
@giovannina... a pogrijesila si, da, sad je kasno...admin će je blokirati, ti ces ostati bez para, ona će otvoriti novi profil i idemo dalje... tako ti to ovdje bude! Koliko god da si na ovoj stranici vjerovatno si citala teme o prevarenim ljudima; nemoguce da nisi citala jer te teme iskacu kao iz pastete! U svakoj temi se govori da se "puše i na hladno" [:smije]
2013 04 04
Eto poslala sam mail administratorici kao sto ste me uputile, a podatke doticne prevarantice cu takodjer objaviti (ime, prezime, adresu, broj telefona), zajedno s artiklom koji sam joj poslala, pa ako se susretnete s njom, barem cete znati koja je, i valjda vam nece probati prodati moje sandale.
2013 04 04
@bijelo, mozda se radi o istoj osobi?
2013 04 04
1 2