Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Dobroo jutro

Drage zenskice jeste se probudile? Opet kisa...:( Kako planirate provesti danasnji dan osim kuhanja i slixnih aktivnosti.. Dajte mi ideju sto da radim jer ova kisa mi ubija svaki atom kreativnosti.. :))
2016 05 15
Spavanje
2016 05 15
> AndreaKod: > Spavanje A neee toga nema kad imas klinku od 4 i pol godine koja ne spava po danu..
2016 05 15
jutro! nama dolazi hrpu frendova sa dječicom, tako da imamo tulum, beba nas probudila već u 6, tako da od spavanja ni s....... :)
2016 05 15
Jutro u Ri kišurina :s
2016 05 15
Jutro... :-) kod mene isto kiša. .ali bar ne moram kuhati hehe. .idemo na ručak kod sveke. . :-D
2016 05 15
Hm...a što kažete na pospremanje ormara!? Izbaciti staro, već dugo nenošeno, posložiti hrpice i vješaljice, reciklirati, pokloniti ili staviti na MK... meni je uvijek super osjećaj kad sve bude pospremljeno... a dobijem i poriv nešto si novo kupiti (bez grižnje savjesti) :D :") ;)
2016 05 15
Joj. ..ja već par mjeseci nisam ništa stavila..a imam brdo robe za poslikati. .baš sam imala veliko spremanje prosli tjedan i odvojila sam odjecu koju vise ne nosim..ali možda danas budem,nekako sam se ulijenila. . :-( moram se natjerati ;-)
2016 05 15
> Nina87t: > Jutro... :-) kod mene isto kiša. .ali bar ne moram kuhati hehe. .idemo na ručak kod sveke. . :-D Hehhe ne znam da li ti bas zavidim .. :/
2016 05 15
> AnahitS: > Hm...a što kažete na pospremanje ormara!? Izbaciti staro, već dugo nenošeno, posložiti hrpice i vješaljice, reciklirati, pokloniti ili staviti na MK... meni je uvijek super osjećaj kad sve bude pospremljeno... a dobijem i poriv nešto si novo kupiti (bez grižnje savjesti) :D :") ;) Na zalost ili srecu vecina pospremljena... Lije kisao kao luda ali idem klopicu spremati to me uvijek veseli pa cak i danas..
2016 05 15
Napuštamo krpice pa rasprodajemo profil. Cijene sada kreću već od 20kn za odjeću i 40kn za obuću. **Cijene torbi su fiksne** Ako Vam je bilo što zapelo za oko, sada je krajnje vrijeme da bacite pogled. ;) Skratite si kišni dan :P
2016 05 15
Dobar dan. Spavala tri sata pa malo radila. Sad dobila paketić s krpica i baš me haljinica razveselila. S obzirom na spavanje mislim da ću vegetirati ostatak dana. :D
2016 05 15
> ElicaEl: > Napuštamo krpice pa rasprodajemo profil. > Cijene sada kreću već od 20kn za odjeću i 40kn za obuću. > **Cijene torbi su fiksne** > Ako Vam je bilo što zapelo za oko, sada je krajnje vrijeme da bacite pogled. ;) > Skratite si kišni dan :P Sori ali ovo nije bila tema za reklamu Kad je otvorim znat ce se.. :D Joj da meni ce iskljucitit struju daj kupite nesto od mene :(
2016 05 15
> Branka85: > > ElicaEl: > > Napuštamo krpice pa rasprodajemo profil. > > Cijene sada kreću već od 20kn za odjeću i 40kn za obuću. > > **Cijene torbi su fiksne** > > Ako Vam je bilo što zapelo za oko, sada je krajnje vrijeme da bacite pogled. ;) > > Skratite si kišni dan :P > Sori ali ovo nije bila tema za reklamu > Kad je otvorim znat ce se.. :D > Joj da meni ce iskljucitit struju daj kupite nesto od mene :( Jel to sad ozbiljno ili sarkazam? :D
2016 05 15
ciscenjee
2016 05 15
1 2