Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Zubi mi se lako i brzo kvare i povlaće mi se desni :(

Mene cudi sa netko naslijepo popravlja zube kod PRIVATNIKA (ako sam dobro shvatila..?) bez da provjeri kod drugih zubara ima li stvarno karijes. Prije 14-15 godina mi je privatnik Jordan Džundžev iz zagrebačke Dubrave saopćio da imam ni više ni manje nego 13 karijesa koje moramo hitno popraviti. Nisam pristala. Ništa se nije dogodilo. I još imam sve zube.:P A privatnici dobiju oko 200 finih kuna po plombi. Barem. Imao ti ili nemao zapravo karijes. ,:(
2016 06 04
Da,privatnik je. Ja sam isla kod nje jer je tamo mama isla, a pobjegla sam kod nje na kontrolu jer je tadasnja zajednicka zubarka koju imam sa sestrom unistila jedan zub sestri i onda sam sva u panici isla do nje da vidi jel i ja imam karijese pa je rekla tak isto ko tebi,uljeshura,da imam brdo karijesa. Sve sam ih popravila,ne razmisljajuci na drugo misljenje! Valjda zbog tog straha.... Ali i straha od zubarske bušilice jer ak taj karijes ode dublje da me ne boli više,tako da sam eto to napravila!
2016 06 04
Da,privatnik je. Ja sam isla kod nje jer je tamo mama isla, a pobjegla sam kod nje na kontrolu jer je tadasnja zajednicka zubarka koju imam sa sestrom unistila jedan zub sestri i onda sam sva u panici isla do nje da vidi jel i ja imam karijese pa je rekla tak isto ko tebi,uljeshura,da imam brdo karijesa. Sve sam ih popravila,ne razmisljajuci na drugo misljenje! Valjda zbog tog straha.... Ali i straha od zubarske bušilice jer ak taj karijes ode dublje da me ne boli više,tako da sam eto to napravila!
2016 06 04
> Uljeshura: > Mene cudi sa netko naslijepo popravlja zube kod PRIVATNIKA (ako sam dobro shvatila..?) bez da provjeri kod drugih zubara ima li stvarno karijes. > Prije 14-15 godina mi je privatnik Jordan Džundžev iz zagrebačke Dubrave saopćio da imam ni više ni manje nego 13 karijesa koje moramo hitno popraviti. > Nisam pristala. > Ništa se nije dogodilo. I još imam sve zube.:P > A privatnici dobiju oko 200 finih kuna po plombi. Barem. Imao ti ili nemao zapravo karijes. da. i ja nekako uzimam njihove dijagnoze sa velikim zrnom soli.
2016 06 04
1 2 3