Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

help savjet ombre

Drage moje imam prirodnu tamno smedu boju kose i zelim napravit ombre one bas plavkaste zanima me koju boju da uzmem da ih napravim palette neku jer je najjaftinija hehe sad da uzmem boja meda ilii
2016 06 02
Isto tako, nemoj sama radit , kad je ombre zeznuto je, i svakako nemoj predrasticnu razliku izmedu tvoje i te deuge boje jer koliko lipo na slici bilo toliko je uzivo grozno 😁
2016 06 02
Može li obratno, ja bih gore pokrila sijede, a dolje ostavila svoju boju-)))
2016 06 02
a jadna ova cura na prvoj slici, netko ju uslikao u predavaonici... definitivno nemoj to kod kuće raditi sama :")
2016 06 02
Nemoj sama pokušavati jer ne vjerujem da može dobro ispasti pogotovo ako nemaš iskustva s ombre tehnikom, a i nezgodno je to raditi sama na sebi. Čak ni mnogi frizeri ne znaju napraviti dobar ombre ,:( Ako na tamnu kosu staviš plavu farbu dobit ćeš vjerojatno narančastu boju. Bez blajha i dobrog frizera, bojim se, teško ćeš doći do željene boje :/
2016 06 02
Ja sam inace sklona pokusiranju sama na sebi ah cuj...ako ti je bas totalno dosadno i nemas love za kod frizera probaj sa nekom frendicom napraviti ombre pa kako uspije...ja koliko sam sama na sebi radila pokuse nisam imala bas iskudstva da sam poAlila osim sa rezanjem siski koje sam sa vremeno savladala sta i kako i koliko 😉 Ako se odlucis upustit u pokusiranje good luck! 😁
2016 06 04