Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoc -uplata postom

Cura me blokala na fejsu, tako da necu cekat otici cu joj osobno sutra ili prekosutra na adresu , kate tomaš je inace cura eto da se pazite
2016 06 04
Da to je ta
2016 06 04
znači već je bila blokirana i gospođica si je samo novi profil otvorila... ništa, doma na vrata i sretno ti <3
2016 06 04
Kako nekima nije neugodno ? Kako ne razmišljaju sta time dobivaju ? Kako ce danas sutra naci posao kad ih netko na netu moze naci pod prevarantima ? Kako se ne upitaju kako je osobama koje prevare ? Gdje im je mozak ???!
2016 06 04
Njoj se isplati riskirat za 300kn cini se...Uostalom, pretpostavljam da nema tvoju adresu, ili ima? (Meni uglavnom prodavaci daju samo banku i ime) Mozda se nije nadala da si tako blizu ;)
2016 06 04
A jel se ne moze po postanskom pecatu provjeriti transakcija kom je isla i na koji iznos? Cisto da nema izgovora i opravdanja iako uopce ne sumnjam da je krivotvorila. Meni je jucer krpicarka odmah uplatila i javila sve skupa sa linkom i brojem telefona gdje mogu provjeriti transakciju u slucaju da ne legne pa mislim mozda se moze i ovo :/
2016 06 04
Napisala bih poruku mladoj dami, sigurna sam da čita. ;) Prvo- ćao! ;) Vjerujem da si i ti pročitala da policija neće ništa poduzeti ispod 2000kn, a sigurna sam da također znaš da rijetko tko pokreće privatnu tužbu, a isto tako znaš da si maloljetna i da je puno toga na tvojoj strani. Roditeljima ti nije stalo, možda ih želiš razljutiti, možda ih nemaš, ne znam, očito je da ti taj dio u obitelji ne funkcionira. Vjerovatno te ne plaše ove prijetnje s dolaskom na vrata jer ćeš lagati i jer znaš da možeš manipulirati s njima, a možda te i podržavaju. Možda ti samo očitaju lekciju i odu u obližnju kladionicu ili krčmu pa te i nije briga jer ti ostane oblekica i pare. ;) Možda, možda. No, još si mlada pa eto puno je toga na tvojoj strani pa i zakon pa teško da će te netko tužiti za krađu. Ali, zato što si maloljetna i zato što si još u školskom sustavu, moraš znati da je zakonska obveza svakog građanina da brine o dobrobiti djeteta. Ako dijete vara i krade po internetu znači da nešto u obitelji ne štima. Onda odrasli odu na policiju, policija kontaktira CZSS (to ti je Centar za socijalnu skrb), oni školu itd. Pozovu susjede, dođu doma, uglavnom, moraju se jako dobro raspitati što ne valja s tom obitelji da dijete krade. :( E, a fora ti je i to, da ni ne moraš na policiju, nego možeš i anonimno prijaviti CZSS i oni su zakonski dužni izaći na teren, a ti ne znaš kad će doći pa ti je teško složit situaciju da ti odgovara. Tako da, krađa- nije problem, još nisi naučila što je problem kad pokreneš institucije koje od hrpe posla ne znaju kud bi, a ti ih natežeš za nos. :) Lp
2016 06 04
> ivana5436: > Vidim nazalost, eto nadam se da ce ovo posluzit kao primjer ostalima da ne vjerujete ni uplatnicama, nista javit cu joj se sutra pa cu vidit sta xu rjesit Eh, vjerujem ja uplatnici kad vidim iznos na svom racunu. Sacekam dan nakon uplate i nakon sto mi posalju sliku, koju ne trazim nikad. Danas ne mozes vjerovati ni nekome s kim si prije suradjivao. Meni jedna (slucajno i policajka) duguje 200kn jer sam isla na sentiment "stari kupac", a prije toga je dva, tri puta narucivala i to duplo vece iznose od ovog (jos sam se ja divila u sebi njoj kako ima povjerenja uplatiti nekome toliko kad smo prvi put suradjivale). Nadam se da se ce sve rijesiti Ivana.
2016 06 04
> Lenymoda: > Kako nekima nije neugodno ? > Kako ne razmišljaju sta time dobivaju ? > Kako ce danas sutra naci posao kad ih netko na netu moze naci pod prevarantima ? > Kako se ne upitaju kako je osobama koje prevare ? > Gdje im je mozak ???! da, al stvarno... kako te balavice uopće ne razmišljaju da sve kad jednom bude na netu ostaje zauvijek i da svi budući poslodavci mogu ( a to je danas i praksa) lako vidjeti s kim imaju posla. Tužno i žalosno da im se isplati zbog nekih krpa i nešto novaca si sje.... cijelu budućnost evo ovoj curi su već dvije teme na internetu o tome kako je prevarant ,:)
2016 06 04
Radi ovih stvari vise niko nikom ne viruje...al neke cure su mi tu isto tako malo -nemam pravu rijec-.... Naime cura mi uplati i posalje isto ovako uplatnicu...ja saljem po "vidljivoj" uplati...ja provjerim nekoliko puta taj dan nema..a onda razgovor ide u smjeru -pa boze poslala sam vam uplatnicu a teta u posti je rekla to i to...a eto ona bi molila danas slanje da didje do tad i tad ..naravno sutra sve bude u redu..al kako cure sa 30+ povratnih ne kontaju stanje ovde...ono ne simnjam ja u tebe al neeeeema slanja prije "vidljive" uplate.. I onda jbg kako god okrenes njoj to zvuci grubo
2016 06 04
Sumnjam da policija nebi reagirala kada bi vidjela kako je cura krivotvorila uplatnicu. Inače da meni to netko napravi mislim da nebi tek tako prošao. Zvala bi joj i policiju, i socijalnu službu i slala njenim prijateljima, rodbini linkove ove teme. Osramotila bi je da više nebi izašla iz kuće, a tek da bi joj opet palo na pamet prevariti nekoga!!!
2016 06 04
Pa stvarno nemam riječi i nemam se čemu čuditi što svi traže primopredaju, ovo je prestrašno
2016 06 04
> matteja: > Kakvi su joj roditelji, bilo je i za očekivati da će mala zabrazditi. Dužni su Bogu i vragu, moraju se skrivati od drugih u selu. Sumnjam da ćete išta dobiti od nje i da joj dođete na vrata zato skupite sve oštećene i pravac policija. Maloljetna nije tako da ne znam koliko smisla ima prijava CZSS. a ti ju poznaješ? pa da joj barem onda vrati haljinu.. ovo mi nije toliko strašno čitati, koliko tužno. tužan odgoj današnjih klinaca, sve se vrti oko novca, ne usađuju im se prave vrijednosti. muljat će, švercat se, preverit i kupovat tenisice po 1000kn i iphone.. meni je tužno na šta su ljudi spali.
2016 06 06
Kako je zavrsilo?
2016 06 06
😳
2016 06 07