Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoc -uplata postom

Mislim mogla je i iz daljeg slikati :D To sam i ja skuzila jer si napisala da si prodala haljinu a pise majica na uplatnici. Nisam sigurna ali mislim da te izigrala. Pričekaj s zaključkom dok se jos netko ne priključi temi i da svoje mišljenje.
2016 06 04
Imas njene podatke ?
2016 06 04
Uplatnica ispisana kemijskom ostaje njima, u Pošti, nama daju kopiju uplatnice. Tako da ja vjerujem da je ona na kopiju neke uplatnice od istog dana što je uplaćivala, napisala kemijskom tvoje podatke i iznos da ti ima što pokazati s ciljem da te prevesla.
2016 06 04
Svaku uplatnicu koju sam slala nekoj korisnici kao dokaz da sam uplatila je bila KOPIJA original uplatnice. Dakle, onaj papir ispod na koji se preslika napisano.
2016 06 04
Cini mi se da ni dolje ne pise iznos 300 kn (iznad ovog 3 kn) koji bi se trebao poklapati s upisanim iznosom gore na uplatnici
2016 06 04
Ma ova uplatnica je vidljivo debelo ispisana crnom kemijskom. Ja najčešće ispunjavam crnom kemijskom uplatnice, pa kopija uplatnice skoro bude i nevidljiva, slova jedva da se naziru. Ovo je prevara.
2016 06 04
I uplatnicu je uslikala iz Čokadinaca selfie štapom.
2016 06 04
Kad citam cega sve ima(doduse,ne samo na krpicama nego i u zivotu opcenito)-vidim da imam vise srece nego pameti..znam poslati prije uplate,ali ne bilo kome..obicno sa kupilicama ne razmijenim 2 nego 22 por.,posaljem im neki znak paznje,one mojoj malenoj takoder,suradujemo vise puta..s tim da imam "filter" i s potencijalno problematicnim osobama ne zelim uopce posla imati.NADAM SE DA CETE ISTJERATI MAK NA KONAC S TOM UPLATOM I DA CE VAM TO BITI PRVO,ZADNJE I JEDINO ISKUSTVO TAKVE VRSTE :( lp i laku noc :)
2016 06 04
Dobro da ju nije slikala Googleovim satelitima.
2016 06 04
Pricekat cu ponedjeljak pa cu eto nadam se zakljuciti ovo, neznam zasto ako je ovako dobro krivotvorila uplatnicu je napisala svoje podatke adresu i sve...zivimo 20min udaljenosri (tako da ako me je i prevarila , zbog blizine je glupost napravila) iskreno voljela bih da nisam u ovoj situaciji jer sama imam zdravstvene probleme i bolujem od gastritisa pa mi stres nikako ne treba...u najgorem slucaju cu sama otici po novac (ima inatagram fejs i sve podatke)
2016 06 04
Ivana, poslala ti je sliku uplatnice ispisanom kemijskom. Kada zumiraš, kod iznosa se vidi ispod devetke da je pisao neki drugi broj. Pogledaj opet.
2016 06 04
Dakle, prepisala je podatke na kopiju neke druge uplatnice. Ne znam što imaš čekati ponedjeljak.
2016 06 04
I ako živite 20 minuta udaljenosti, nije mi jasno zašto cura nije tražila primopredaju nego joj draze zezati se poštom, uplatama, čekanjem paketa, itd.
2016 06 04
P.s. Nemoj samo reći da su Šestanovci u pitanju. Jer ako da... Onda si u banani.
2016 06 04
Vidim nazalost, eto nadam se da ce ovo posluzit kao primjer ostalima da ne vjerujete ni uplatnicama, nista javit cu joj se sutra pa cu vidit sta xu rjesit
2016 06 04