Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pomoc -uplata postom

Dora a sta kazes na moju pacijenticu ? Rekla mi je maltene da sam luda kad sam joj napisala da je prepravila iznos a ocito zaboravila na ovaj dolje od poste :D Čime se sve ljudi bave to je grozota !
2016 06 04
Krilo jesenice je napisala
2016 06 04
A Lenymoda, to je tvoja uplatnica! Ja se zablejila i mislila da je sliku postavila Ivana. Jesam ćorava. Da, na tvojoj se vidi da je ispod devetke bio drugi broj. To mi odmah upalo u oko. Strašno.
2016 06 04
Sada se ne mogu sjetiti koje je sve adrese koristila Trogrlićka, ili je adresa uvijek bila ista, ali je imala krizu identiteta.
2016 06 04
Eto nisam luda :D 80 kn je bilo pa je prepravila u 95 kn nakon sto sam napisala da mi je uplata sjela ali 80 kn, tj. da nije uplatila za tisak. Pa je začuđeno napisala da je uplatila 95 kn i poslala uplatnicu na kojoj se vidi prepravljeni iznos a zaboravila da na ispisu od poste pise 80 kn.
2016 06 04
Jel na kraju uplatila još 15 ili?
2016 06 04
> Lenymoda: > Dora a sta kazes na moju pacijenticu ? > Rekla mi je maltene da sam luda kad sam joj napisala da je prepravila iznos a ocito zaboravila na ovaj dolje od poste :D > Čime se sve ljudi bave to je grozota ! Ja fucking ne virujem..ja bi joj lipo zatrazila br rc da joj vratim 80 kn..nema sanse da bi joj uopce nakon tog prodala..da se neko vako bruka za 15 kn
2016 06 04
Smišna, i ja isto tako. Nije mi problem nekome platiti poštarinu, s tim da i u većini slučajeva za Tisak tražim da mi se uplati 8kn, kao pola pola. Ali ovo je bezobrazno, s ciljem ići nasamariti, a u biti same sebe nasamare idiotizmom.
2016 06 04
Sta tocno ocekujete od takve osobe sve i da ona osobno otvori kad pozvonite na vrata?od takve persone ne vjerujem da cete dobiti ni novac ni ispriku,ali Vam zelim da ja grijesim i da se kuci vratite ili sa svojom haljinom ili sa svojih 300kn.i nemate zasto pon.cekati.SRETNO!
2016 06 04
Ja se nadam da ta cura zna kako funkcioniraju Krpice i da će joj se ime razvući na sve strane i zauvijek ostati ukorijenjeno na internetu. Bilo tko tko ju bude ikad pretraživao naći će tu ljagu na njezino ime. Zato se, za njeno dobro, nadam da će postupiti ispravno i ili vratiti haljinu ili dati novce. Ivana, linkaj joj i temu u inboks, čisto da zna što može očekivati. Možda se naglo osvijesti.
2016 06 04
Smisna palo mi je i to na pamet ali sam pomislila kad sam vidjela uplatu da je cura zaboravila i reko napomenuti cu joj da uplati. I poslala jer se nije prijavljivala par dana i razmisljala sam ako i zezne njoj na dušu jer necu propasti za postarinu jer ionako manje vise svakome ju i poklonim. Mislim realno tko bi se išao brukati za 10-15 kn ? I uplacuje ona vec 5 dana jer kako je napisala nije joj problem jos i to uplatiti. Neka mutava kad tako moram napisati. A ja sad namjerno ne odustajem :D Bude negativnu dobila u krajnjem slučaju. Laku noc curke :*
2016 06 04
Sutra ujutro cu je obavijestit, a ponediljak ako ne uplati idem na adresu,,,ako je i krivu stavila mogu ja to lako provirit ,stoga ne zivciran se previse , jedino sto nemogu virovat sto je cura mlada ide u srednju skolu i ovakvim se bavit
2016 06 04
Ma meni je čak i u tom nerazumu razumljivije da to rade klinke. Mlado, ludo, balavo, neodgojeno. Ima svakakvih. Ovdje ima i matorih žena koje se bave takvim rabotama. To mi je deset puta gore. Sve u svemu, držim fige da uspiješ.
2016 06 04
I ja drzim fige,sretno!
2016 06 04
čitam i ne vjerujem, pa što je do toga došlo da se sad prepravljaju kopije uplatnica... definitivno ne slati prije vidljive uplate na računu, nikakve kopije, nikakvi obiteljski razlozi, ni ništa... kad su pare na računu tek onda slati :| nadam se da kad odeš do nje ( stvarno ne moraš čekati ponedjeljak...) da ćeš dobiti ili svoju robu ili pare, a ona šamar od mame :)
2016 06 04