Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

smotko ja ..opet trebam pomoć...

Drage cure uvidjela sam da stvarno želite i možete pomoći pa sam se opet odlučila pojadati Vam se....naime...imam (za mene )velik problem...napravila sam hrpu novih stvari koje sad treba pofotkati...i tu dolazimo do mog problema...fotić koji imam je uistinu loš i odustala sam od njega...imam i tablet...ALI...živcira me i ne znam kako da pofotkam stvarčice onako kako bih željela jer je kamera naprijed....pomozite jer ludim! :,'(
2016 06 07
ne razumijem pitanje
2016 06 07
Mobitelom?
2016 06 07
> selena500: > Mobitelom? ne koristim...
2016 06 07
> cipelitza: > ne razumijem pitanje Kako kvalitetno pofotkati stvari tabletom?
2016 06 07
Tabletom ..uzmi tabletu :D
2016 06 07
Teško ,:) , pa posudi od nekog ili stavi odbrojavanje prilikom slikanja.. maybe
2016 06 07
Čemu tablet ako ne koristiš mobitel, treba to teglit sa sobom 😁ili kupit mob samo za slikanje, ne znam drugo hehe
2016 06 07
tabletom mogu ispasti dobre fotke kao i sa obicnim foticem, ako namjestis postavke donekle dobro. i obavezno slikas po danu, na svjetlu, na vjesalicu, muzu ili peseku robicu. :D da vidite kakav ja los fotic imam, smijale bi ste mi se....a opet mislim da imam dosta dobre fotografije artikala i nikad mi se netko nije zalio da je mutno i slicno. Malo strpljenja i kemijanja sa postavkama i sve se moze.
2016 06 07
Meni slike izgledaju normalno i dobro se vidi sve, možete namjestit postavke i sl., ali nemojte pretjerati s postavkama pa da se boja razlikuje za 2-3 nijanse!
2016 06 07
ako je kamera naprijed treba biti i odozada samo u postavkamaa promijeni i okreni smjer kamere!
2016 06 07