Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Vivo naljepnice

Pozdrav.Što mislite o kupovini vivo naljepnica ?
2016 06 08
Prodajes ???
2016 06 08
Hahahahahahaha prodajes mozda i letak u koji se lijepe naljepnice?
2016 06 08
Svašta ljudi prodaju...
2016 06 08
Hoćeš opet tražit cure da otvaraju teme za tebe kad te se bloka i nećeš moći otvoriti temu na forumu?
2016 06 08
:') :') :') :') i sličice sticker manie i dm vrećice x-)
2016 06 08
Uvijek se iznova pitam gdje je ljudima sram, i ljudskost.. Prodajes ono sto ti teta u konzumu da badava, rijetko koja i broji naljepnice vec otrgne pola role i da kupcu.. Evo,sori al ja sam u soku
2016 06 08
HE,HE.... po kojoj cijeni reci da i ja prodam tim curkama.... :/ jer ja inače dijelim to šakom i kapom...još poklonim i poštarinu :-P
2016 06 08
> mirnaz: > :') :') :') :') > i sličice sticker manie i dm vrećice x-) pošto je to :P
2016 06 08
> neboderka: > > mirnaz: > > :') :') :') :') > > i sličice sticker manie i dm vrećice x-) > pošto je to :P smislit ćemo. ili da i ja napišem "hvala, prodano" :') :') :')
2016 06 08
ajd mirnaz napiši nemoj se sramit priznat šta prodaješ..... :) ja bi samo voljela znat tko to plati i koliko ,:) ako kojoj treba nek se slobodno javi s ponudom imam i letak i 120 naljepnica unutra ili da stavim na aukciju x-)
2016 06 08
> neboderka: > ajd mirnaz napiši nemoj se sramit priznat šta prodaješ..... :) ja bi samo voljela znat tko to plati i koliko ,:) ako kojoj treba nek se slobodno javi s ponudom imam i letak i 120 naljepnica unutra ili da stavim na aukciju x-) Evo ja bidam na aukciji samo za postarinu :D
2016 06 08
sad me sram šta tražim u zamjenu za story kupon :') jerbo tražim nešto za njih
2016 06 08
> Anamarija02: > Uvijek se iznova pitam gdje je ljudima sram, i ljudskost.. Prodajes ono sto ti teta u konzumu da badava, rijetko koja i broji naljepnice vec otrgne pola role i da kupcu.. Evo,sori al ja sam u soku ne znam kak je kod tebe, ali meni su uvijek dali tocno onoliko kolko pise na racunu. jos su jako pazile da nebi otisla jedna vise :) a sve koje sam dobila sam poklonila, glupo mi je bilo to naplacivati
2016 06 08
> neboderka: > ajd mirnaz napiši nemoj se sramit priznat šta prodaješ..... :) ja bi samo voljela znat tko to plati i koliko ,:) ako kojoj treba nek se slobodno javi s ponudom imam i letak i 120 naljepnica unutra ili da stavim na aukciju x-) jooooooj, bed mi je.... a ono, imam i dm bodova i dve- tri vrećice iz lidla, a bome i jednu iz Zare, par H&M etiketa i 1 račun iz Manga.... pa da stavim tag Michae Kors Jolie Pettite Furla i dam sve za nekih 200 kuna???? :'( :'( :') :')
2016 06 08
1 2 3 4 5 ... 7