Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Prevara i prekid

Bila sam godinu dana s deckom u vezi, stvarno savrsenoj. No na ljeto prosle godine stvari su se malo promijenile jer se dugo nismo vidjeli te me prevario a da mi mije rekao nego sam sama vidjela poruke s njim i tom curom na njegovom mobitelu gdje on govori kako je voli, nakon par tjedan sto me molio da mu oprostim i ja sam bila spremna oprostiti mu predlozio je da ostanemo samo prijatelji i tako smo mi ostali prijatelji a on je u medjuvremenu prohodao s tom curom s kojom me prevario i vec su dugo zajedno. No vidim da je vara, kao sto je i mene nekad... Predlozio je neki dan da dodem kod njega..znate vec na sta....ali sam odbila s rjecima ako vec meni nije mogao bit vjeran neka njoj bude Ne vjerujem s kakvom sam osobom ja provela prekrasnih godinu dana Ima li smisla nadati mu se jos?
2016 06 12
NEMA Kratko i jasno! ... I pusti te mudre riječi s njim...i prijateljevanje..kakve su to gluposti mani ga se opcenito
2016 06 12
Nadati se čemu? Mlatimudanu koji serijski vara partnerice?
2016 06 12
#A?
2016 06 12
ahhahahahhahah wtf :')
2016 06 12
Vrati mu se,udaj za njega i rodi mu dicu evo ne znam :')
2016 06 12
Je, pa nemre odmah pristat na poziv na sex pa da čovjek misli kako ju može vrtit oko malog prsta. Sad bu se ona neko vrijeme nadala i naučit će ga pameti. x-) Sarin gif stvarno sve govori.
2016 06 12
> gea1508: > Je, pa nemre odmah pristat na poziv na sex pa da čovjek misli kako ju može vrtit oko malog prsta. > Sad bu se ona neko vrijeme nadala i naučit će ga pameti. x-) > Sarin gif stvarno sve govori. Ona je ta koja će njega promijeniti. To je to.
2016 06 12
Djevojko, imaš li ti samopoštovanja?
2016 06 12
#ženodraga
2016 06 12
Nema je...ošla ona k njemu :)
2016 06 12
Ma dicja posla. Al samopostovanje imas ili nemas.
2016 06 13
Bježiiiiiiiiiiiii, kidaj nalijevo i ne okreći se sine!!!!!!!!!
2016 06 13
Mi žene uvijek valjda mislimo da smo mi Ona jedna koja će ga promijeniti i izvesti na pravi put gdje će sve biti divno i krasno (naravno s nama). Ali jedina je istina da seronja ostaje seronja.. i tu mu ni jedna žena ne može pomoći.
2016 06 13
A cura je ocito zaljubljena jos..misli da se jos moze spasiti nesto..nema tu sta..
2016 06 13
1 2