Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Poštari!!!

> flapperLust: > > sonja90: > > Bas to, ni ja ne volim i samo usluge slanja na Tisku koristim, bar znas koliko je i stavi po tezini sto god zelis,dok stane, ne naplacuju dodatno ako stavis vrijednost, i plus sto se ne gubi toliko. > > Ne znam vise sto sa postom..sve me strah hoce uzet pa cu se natezat s tim trgovinama, jos uzmem i za prijateljice hm.. > > Postari su preoptereceni ja kontam, ali neki dodju gore ipak kad ih izmjenjaju, kako sad neki moze drugi ne, i cemu to nosanje paketa onda ako ces dat papir?! Onda nek me doceka u posti a ne on kod tebe a papir ostavio..e poludim na to..Al nek si zvonio a ja dzabe trcala dole radi papira > istina, ne znaš ko pije tko plaća sa poštom,ja sam prijavila ovog mog pa ćemo vidjet ,nadam se da će se nešto promijeniti,jer imam felling da većina ih odrađuje posao za klinac...naravno da su preopterećeni i da im je svega pun kufer ,ali ako već radiš odradi kako treba. Baš zbog ljudi koji obavljaju svoj posao kako treba, treba prijaviti ove junake koji podvikuju na penziće i ubacuju papiriće da se ne bi, nedajbože, penjali na kat. Da ne spominjem da je lik susjedin paketić s e baya ostavio na stalku za reklame. Nikad neću prežaliti poštare u starom kvartu :,'(
2016 06 13
KOd mene je naaajbolji poštar na svijetu, ali stvarno duša od čovjeka (to nije taj maher koji niti ne zvoni nego samo šiba obavijest u kaslić), evo sad već drugi put ga pretukli ulicu dalje od moje... Jadan čovjek, prvi put ga je napala cijela ekipa, oni su u zatvoru a on 3 mjeseca na bolovanju, vratili ga natrag u naš kvart, i nije prošlo mjesec dana evo ga opet ,:( Reklo bi se da živim u jadnom kvartu, i da su ljudi općenito ponorili....
2016 06 14
Moj je isto super, zove na mob. ako me ne nađe kući ili ako mi ostavi listić a ja ne dođem pokupiti paket; ali posta je inače koma; lome stvari ko' sretni, sve što šaljem preko njih nastojim poslati u što čvršćem paketu.
2016 06 15
1 2