Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

STRIJEEEE, KAKO IH SMANJITI ILI UKLONITI

Pozz, imam veliki problem sa strijama zbog naglog mršavljenja ili debljanja krzo godine, bijele su i jako se vide. Da li netko zna neki prirodni recept, neko ulje ili bilo što kako bi se smanjia njihova vidljivost bar? Hvala puno
2016 06 15
Probaj od tinkture maslac za tijelo od zelenog čaja i bršljana.. malo je skuplji 200ml 105kn ali vrijedi svake lipe :)
2016 06 15
Milsim da strije idu teško ili nikako..nažalost
2016 06 15
celi se još da uz trud rješit, al strije..ufff
2016 06 15
imam par strija na nogama od brzog rasta, nastale su mi u pubertetu... probavala sam svašta,ali.. :( od krema, tretmana... savjet: prihvati i usredotoči se na vježbanje, rješavanje celulita... tako sam ja. strije nažalost ne idu nikuda. bar nemam vidljivog celulita :)
2016 06 16
Ja imam brdo. Postale su nevidljive kad sam se udebljala dodatnih 20 kilograma. :D Pa si ti razmisli o tom rješenju. ,:) :') Ok, to nije rješenje, znam, ali stvarno mi se one po prsima se ne vide kada se koža dodatno rastegne. :/ Ali bez toga NIKAD neće otići jer su one u biti ožiljci od pucanja kože, a ožiljci nikada ne nestaju. :/
2016 06 16
ovak, napravi si macerat gotu kole (centella), prah možeš kupiti tipa u Kemigu. imaš na netu uputa kako napraviti macerat. pazi da je u stabilom ulju koje ti opet odgovara. ja obično napravim koncentrat u miksu sa suncokretom i kasnije miješam sa skupljim uljima. kažu da je jako dobro ulje za to plod divlje ruže. nisam ga nikad imala. ono što sam imala i šta bi ti svakako preporučila je ulje pšeničnih klica, lješnjaka, eterično ulje ružmarina verbenona i sjeme mrkve. eu smilja je predivno ulje i ima definitivno najbolji učinak na koži koji sam vidjela, ali s obzirom da je 10ml više od 300kn, to ti preporučujem ak imaš viška para i jako jako paziš kaj radiš jel, ono šteta je :) e da, vitamin E nisam spomenula (ulje), ali to samo ako su strije starije, kako kažeš bijele, inače možeš dobiti samo kontra efekt jer usporava cjeljenje friških 'rana'. dajem ti samo ideje, hintove šta tražiti. sva biljna ulja obavezno moraju biti hladno prešana. eterična ulja, samo firme: Florihana, Oshadhi, Pranarom, Ladrome i Primavera, ostala nemoj ni gledati. i svejedno, kako su cure već rekle, ne idu strije dolje (znam jer imam ih i ja). kožu jednostavno ideš održavati u najboljem mogućem stanju i onda su manje vidljive.
2016 06 16
meni su u drugoj trudnoci nastale na desnoj strani trbuha. kupila sam puzev gel (i to ne onaj skupi s top shopa nego za par kn u kauflandu) i povukle su se. uopce se ne vidi da su ikada bile na tom mjestu
2016 06 16
Ja sam nakon malog imala dosta strija na bokovima 😩 mazala sam se sa aloe vera kremom i ulja na bazi maslina. Koje vjezbice za utezanje i eto nestale neke 😌😊
2016 06 18
Hvala puno žene :*
2016 06 23