Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Od 12 do 12! Jedna brzinska :D

Dakle...danas mi je jedna situacija neopisivo uljepšala dan, mjesec, godinu , ma sve .... pa eto, da i ja nekog bar malčice razveselim. :") Brzinska, jednodnevna mini-nagradnjača! :P Kao što naslov kaže od 12am do 12am , piknite komentar, smajlić, ispričajte vic, izbacite frustracije, stavite omiljeni meme, bilokaj, whatevaaaa .... i na taj način sudjelujte u mini nagradnoj igri. Imena koja koja sudjeluju idu u random izbor pa nek program odluči 8-) Aha... ne rekoh nagradu :D Nagrada je Balzam od Mrkve I Oraha -100ml /1kom, a šaljem o svom trošku, sredinom sljedećeg tjedna. Fala na čitanju! <3 ;)
2016 06 17
:") evo sudjelujem i ja ovaj put, prvi put u nekoj nagradnjaci na krpicama :D
2016 06 17
meni bi to trebalo za sutra, da bolje pocrnim u slijedećim danima koje ću provesti na plaži :)
2016 06 17
Baš lijepo od tebe, volela bi to probati <3
2016 06 17
Četiri se stvari ne mogu vratiti: izgovorena riječ, izbačena strijela, protekli život i propuštena prilika arapska Laku noć a ako netko uči umjesto da spava- sretno s učenjem 8-)
2016 06 17
Nemam srece pa se i ne trudim oko nagradnih igara,zato cu balzam po svoj prilici morati kupiti zelim li boju koju obecava :P
2016 06 17
Eto,mozda budem imala srece,svaka cast na darivanju i sretno svim curama :)
2016 06 17
evo i mene :") a zbog sveopće klime u posljednje vrijeme na forumu evo i pjesmice <3 "četri su najvažnije male riječi koje je lako i od srca reći one su samo zato male da bi i u dječja uha stale. svakog su srca dragi gosti MOLIM, HVALA, IZVOLI, OPROSTI."
2016 06 17
:*
2016 06 17
prošle godine sam ga probala i odličan je..voljela bih ga imati i ove godine :-)
2016 06 17
eto bas mi je drago da ipak ima veselja na ovoj stranici a ne samo lose stvari :) ah moreee kako si daleko...
2016 06 17
jako lijepo :") baš bih htjela isprobati taj balzam :")
2016 06 17
Kad već nema sunca, možda balzam pomogne...
2016 06 17
i ja bi ga htjela isprobati, mozda dobijem bar malo boje :)
2016 06 17
> blanka2: > evo i mene :") > a zbog sveopće klime u posljednje vrijeme na forumu evo i pjesmice <3 > "četri su najvažnije male riječi > koje je lako i od srca reći > one su samo zato male > da bi i u dječja uha stale. > svakog su srca dragi gosti > MOLIM, HVALA, IZVOLI, OPROSTI." Prekrasno :D
2016 06 17
1 2 3 4 5 ... 6