Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Od 12 do 12! Jedna brzinska :D

nemojmo zaboravit ova dva pačića, to su vam dva ružna pačića koji je se na proljeće pretvoriti u velike bjele labudove, treba ih držati na oku
2016 06 21
Joj brdašce, srce mi se steglo na pogled na ova dva pačića... Moje patke su potamanili neki pesi samošetači :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( :,'( Ne smijem ni misliti na to, već mi je muka.
2016 06 21
našla sam ti lopova
2016 06 21
> SonjaSpoljaric: > ti si baš prava - djevojka sa sela - sa svim tim životinjama, još ti trebaju kravica i štalica Nisu ovo sve moje životinje :')..al da sam ponosni ljubitelj beštija jesam :") Voliš li ti sonja kravice?
2016 06 21
Sara hvala :") <3 Voli gospodin i putovati :) Nomad žao mi je ,:( ...ovo su prošlogodišnji...i na kraju sam ih poklonila...a ove godine za Uskrs nisam uzimala nove... :/
2016 06 21
brdosuza, nisam te htjela uvrijediti kad sam rekla -djevojka sa sela- jer ja sam isto sa selo,malo selo kraj more,koje nebi mjenjala za niti jedan grad. nekad je svaka kuća imala pokoju domaću životinju a kad je došao turizam nestale su životinjice i nažalost danas mala djeca misle da je kravica ljubičasta koja daje čokoladu
2016 06 21
nakon što ste nanijeli balzam za sunčanje uživate na suncu ali na plaži morate biti spremni na svakojaka iznenađenja
2016 06 22
bilo bi mi drago kad bi svatko stavio jednu ovako šaljivu fotografiju pa da je svi zajedno komentiramo, dali se slažete, bit će jako zanimljivo i smjeha do suza
2016 06 22
1 2 ... 4 5 6