Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Od 12 do 12! Jedna brzinska :D

o čem se tu radi, kakva je to nagradajer vidim i moje ime
2016 06 18
molim te ines reci mi ti kakva je to nagrada, ovi se svi samo nešto sprdaju, neozbiljna djeca
2016 06 18
> SonjaSpoljaric: > molim te ines reci mi ti kakva je to nagrada, ovi se svi samo nešto sprdaju, neozbiljna djeca Nagrada je Balzam od Mrkve I Oraha -100ml /1kom
2016 06 18
> mirnaz: > > NomadOrganic: > > > SaraKedavra: > > > Oke, sad ću psovat do preksutra. ,:( > > ,:) ,:) ,:) :') > > joj, nije smješno, ali pošpotala si me na temi, sekundu prije... bit će da je karma x-) > a da pokloniš prvom odozdola? :-D jao mirna, ti me uvijek tako nasmiješ! :') :*
2016 06 18
> blanka2: > > mirnaz: > > > NomadOrganic: > > > > SaraKedavra: > > > > Oke, sad ću psovat do preksutra. ,:( > > > ,:) ,:) ,:) :') > > > joj, nije smješno, ali pošpotala si me na temi, sekundu prije... bit će da je karma x-) > > a da pokloniš prvom odozdola? :-D > jao mirna, ti me uvijek tako nasmiješ! :') :* bilježim se sa štovanjem ;-)
2016 06 18
to vidim, ali na osnovi čega je napravljen ovaj spisak, ja sam skoro došla na krpice pa neke stvari još ne kužim,hvala
2016 06 18
sonjaspoljaric, vidi ovo :) Komentirala si temu i samim time ušla u konkurenciju. > NomadOrganic: > piknite komentar, smajlić, ispričajte vic, izbacite frustracije, stavite omiljeni meme, bilokaj, whatevaaaa .... i na taj način sudjelujte u mini nagradnoj igri. > Imena koja koja sudjeluju idu u random izbor pa nek program odluči 8-)
2016 06 18
> SonjaSpoljaric: > to vidim, ali na osnovi čega je napravljen ovaj spisak, ja sam skoro došla na krpice pa neke stvari još ne kužim,hvala Po pravilima nagradne igre. Piše u prvom postu. Bilo kakvog komentara. :D
2016 06 18
Spužva Bob! :')
2016 06 18
ova dječica su jako nestašna i razigrana, molim da se pothitno vrate u vrtić
2016 06 18
> SonjaSpoljaric: > ova dječica su jako nestašna i razigrana, molim da se pothitno vrate u vrtić Tko i zbog čega točno?
2016 06 18
svi skup odreda..ali to je šala .. a ti si to shvatila zaozbiljno, kako vidim, već si se nabrijala
2016 06 18
Ma jok, ali kad već opetovano nekog nazivaš djecom i šalješ ljude natrag u vrtiće isto tako radi šale, onda je lijepo to i smisleno argumentirati ;)
2016 06 18
znaš onu reklamu od evo tv - milostiva, to bu trajalo, a nemoj me vuć za jezik, sve je to dobronamjerno, naj se ljutit
2016 06 18
i za kraj da ti kažem, ovdje smo da se zabavimo, igramo - život ti je jedna velika igra - samo se treba znat igrat udahni duboko, opusti se i uživaj, ljubim te u čelo
2016 06 18