Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Eiffel i fejs

A ne bi doslo do toga da osiguranje nije zakazalo, koliko su glupavi, mogli su doci i oni isilovci s bombom i sve raznjet u pm a oni ne rade svoj posao kako treba. Sramota i s jedne i s druge strane. Zao mi je nasih deckiju koji su se potrudili.
2016 06 18
> lola2312: > A ne bi doslo do toga da osiguranje nije zakazalo, koliko su glupavi, mogli su doci i oni isilovci s bombom i sve raznjet u pm a oni ne rade svoj posao kako treba. Sramota i s jedne i s druge strane. Zao mi je nasih deckiju koji su se potrudili. ma je je, kako ne, oni su krivi. naši kromanjonski primitivci posve jadni nevini. jbt.
2016 06 18
> NomadOrganic: > > mirnaz: > > sramota općenito. pobjedili smo u primitivizmu i trivijalnosti. ma bravo mi. > Bar smo u nečemu uvijek prvi ,:) to jesmo, nenadmašni.
2016 06 18
Najbolji tvit koji sam vidjela jučer: "Can't get a beer into the stadium, meanwhile Ivan from Croatia manages to smuggle in 40 flares" :D Meni ni igrača nije žao, sad ajde i igraju, na prijašnjim prvenstvima i utakmicama jedva da su trčali po terenu. Ponašali su se kao preplaćene( što i jesu) balerine( ispričavam se balerinama, volim vas i prekrasne ste! ) Ponekad se protiv vatre treba boriti vatrom, a ne vodom i pijeskom. Jedino mi je žao onog volontera kojem je topovski udar skoro grunuo u ruci, to ne podržavam i ne mogu opravdati.
2016 06 18
> SaraKedavra: > Najbolji tvit koji sam vidjela jučer: "Can't get a beer into the stadium, meanwhile Ivan from Croatia manages to smuggle in 40 flares" :D > Meni ni igrača nije žao, sad ajde i igraju, na prijašnjim prvenstvima i utakmicama jedva da su trčali po terenu. Ponašali su se kao preplaćene( što i jesu) balerine( ispričavam se balerinama, volim vas i prekrasne ste! ) > Ponekad se protiv vatre treba boriti vatrom, a ne vodom i pijeskom. > Jedino mi je žao onog volontera kojem je topovski udar skoro grunuo u ruci, to ne podržavam i ne mogu opravdati. fino sročeno.
2016 06 18
Onaj osjećaj kad otvoriš fejs a prvih 4000 objava je #CRO I onda fino ugasiš fejs.
2016 06 23
ja obožavam nogomet
2016 07 04
1 2