Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

POKLANJAM MAČIĆE STARE MJESEC DANA ! HITNO!!

HITNO poklanjam prekrasne, umiljate mačiće stare mjesec dana na području Zadra ! Više ne mogu ostati kod mene i moram ih hitno podijeliti, riječ je o 3 muška mačića, dva su narančasto-bijelo-siva, a jedan je bijeli, sutra ću vam ubaciti i slike. Molim vas javite se čim prije. :) Unaprijed hvala.
2016 06 20
ako je rijec o tvojoj macki.. ja ne znam kako netko u 2016. godini nije odlucan sto se tice sterilizacije.. ako su macke ulicne, obrati se i udrugama koje pomazu pri udomljavanju! i svakako slike, jer ce tako prije naci dom
2016 06 20
Mačka je već skotna dolutala do mene i jednostavno nisam imala srca ne zadržati je, sada je sterilizirana ali mačiće moram čim prije podijeliti !
2016 06 21
Ja ti mislim da su samo ženke trobojne... A mjesec dana je daleko prerano da se odvoje od mame :(
2016 06 21
Ja im tražim vlasnike otkako su se okotile, a mislila sam ih podijeliti kroz par tjedana jer više ne cicaju i brzo rastu. Nije ni toliki problem da još cca mjesec dana budu kod mene, ali jako mi je bitno da saznam gdje će dalje, pa Vas molim ako znate nekoga da mi se javite. :D Sve ideje su dobrodošle. Unaprijed hvala.
2016 06 21
Slikice metni, to potiče odluke :")
2016 06 21