Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Udobnost cipela?

A i ove Walkmax su mi udobne, također i skechers za sporstsku obuću mi je favorit veliki..od balerinki do tena, jedno mi nisu bile dobre sandale na petu..
2016 06 29
Koje god sam zarine cipele probala, sve su bile neudobne
2016 06 29
gdje se mogu pronaci svi ti spanjolski brendovi i drugo? vise mi je zlo od pomisli kupovine ikakve obuce kad stvarno tesko pronalazim nesto sto je udobno, i sto nece potrajati samo jednu sezonu, ako i toliko :/
2016 06 29
> tribar101: > gdje se mogu pronaci svi ti spanjolski brendovi i drugo? vise mi je zlo od pomisli kupovine ikakve obuce kad stvarno tesko pronalazim nesto sto je udobno, i sto nece potrajati samo jednu sezonu, ako i toliko :/ Ima i na krpicama...:)
2016 06 30
najudobnija stvar na svijetu su Ara tenisice, kožne iznutra, koštaju oko 700 kn al vrijede svake lipe u stopu ih slijede Remonte tenisice, imam cvjetne s kožnim anatomskim uloškom , ni te nisu baš jeftinije sve ostalo (ako izuzmemo sportske tenisice=za sport) je malo manje udobno Skečersice sam nosila godinama no sad su se malo pokvarile, ne što se tiče udobnosti već mi brzo popuca ona koža izvana na pregibu i brzo se izližu iznutra, kao da rade od nekvalitetnijih materijala također imam jedne Riekerove sandale, kao da imaš perje na nogama najveći problem s udobnim modelima je što često znaju biti...ali baš bapski!
2016 07 01
> sanjaurban: > najudobnija stvar na svijetu su Ara tenisice, kožne iznutra, koštaju oko 700 kn al vrijede svake lipe > u stopu ih slijede Remonte tenisice, imam cvjetne s kožnim anatomskim uloškom , ni te nisu baš jeftinije > sve ostalo (ako izuzmemo sportske tenisice=za sport) je malo manje udobno > Skečersice sam nosila godinama no sad su se malo pokvarile, ne što se tiče udobnosti već mi brzo popuca ona koža izvana na pregibu i brzo se izližu iznutra, kao da rade od nekvalitetnijih materijala > također imam jedne Riekerove sandale, kao da imaš perje na nogama > najveći problem s udobnim modelima je što često znaju biti...ali baš bapski! Imam te tenisice cvjetne Remonte i zakon su mi-idem u njima čak i na posao -glumim da su cipele! :D
2016 07 01
Padini cipele su meni najudobnije
2016 07 01
> SilaVila: > > sanjaurban: > > najudobnija stvar na svijetu su Ara tenisice, kožne iznutra, koštaju oko 700 kn al vrijede svake lipe > > u stopu ih slijede Remonte tenisice, imam cvjetne s kožnim anatomskim uloškom , ni te nisu baš jeftinije > > sve ostalo (ako izuzmemo sportske tenisice=za sport) je malo manje udobno > > Skečersice sam nosila godinama no sad su se malo pokvarile, ne što se tiče udobnosti već mi brzo popuca ona koža izvana na pregibu i brzo se izližu iznutra, kao da rade od nekvalitetnijih materijala > > također imam jedne Riekerove sandale, kao da imaš perje na nogama > > najveći problem s udobnim modelima je što često znaju biti...ali baš bapski! > Imam te tenisice cvjetne Remonte i zakon su mi-idem u njima čak i na posao -glumim da su cipele! :D ha, možda imamo iste!! ;)
2016 07 02
Iste su garant! :)
2016 07 02
1 2