Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

pomagajte, poslala poklon koji je sve upropastio

Nista drugo vec curi vratiti novce i ja nebi ni trazila povrat hlacica jer ako ih cura uspije oprati neka budu znak isprike Jer iskreno , desi se peh ali nije bas ni na curi koja je dala novce tj kupila uredne hlacice da kupuje sredstva i cisti ih i muci kako da ih opere
2016 06 30
Ja sam se tak mijenjala za Adidas gornji dio trenirke. Ona meni trenirku ja njoj figaro. I dosla mi je s dvije vece mrlje kao od ulja onak. I jbg... Svidjala mi se pa nisam htjela odustati isto sam potrosila dosta para na ta sredstva ali Vanish je bio najbolji...
2016 06 30
Moj savjet ti je ako sr vec ne da oprati taj ruz onda ili vrati novce ili joj reci neka si izabere nesto kod tebe pa joj posalji! ☺ Zao mi je sto ti se to dogodilo 😕
2016 06 30
dogovorile smo povrat novca :) hvala vam cure na savjetima :*
2016 06 30
Jesi probala sa lakom za kosu? Našpricaš i ostaviš da tak stoji desetak minuta i onda obrišeš nekakvom krpicom, lagano, pa opereš mlakom vodom.
2016 06 30
Moja mater sve rješava daxom iz konzuma, hahah treba probat! Eto, super što ste obje razumne pa imate normalnu komunikaciju bez obzira na nedaće ;)
2016 06 30
tako uništeni komad može se nanovo obojati bojom za tekstil a može se i onako šareno obojati da bude malo plavo malo crveno moja mala si je tako obojila majicu koja je sada ljubičasto-bijela, izgleda predobro i samo gledam kako da ju maznem
2016 06 30
> NomadOrganic: > Moja mater sve rješava daxom iz konzuma, hahah treba probat! > Eto, super što ste obje razumne pa imate normalnu komunikaciju bez obzira na nedaće ;) daxom za čišćenje? slabo koristim ta sredstva iz dućana.. idu li fleke od pomidora tj. paradajiza i fleke od čokoladnog sladoleda- ako se oboje već pralo u perilici? Također imam jednu zapisotinu kemijskom olovkom na traper jakni svijetloj- vrijedi li što onaj dr Beckman iz DM-a za mrlje od kemijske?
2016 06 30
cura je stvarno ok i znam da je imala najbolju namjeru sa poklonom ali uz svu volju da probamo skinuti mrlje ne ide pa ne ide hvala svima na savjetima na kraju smo dogovorile povrat
2016 06 30
A sta napraviti ako preko zime majice bež i bijele dobiju neke žute fleke? Stajale na vješalici u ormaru koji nije zatvoren i sve mi pozutile i ne znam kako to oprati
2016 06 30
Ja mislim da to nece otic, na zalost tu dolazi do povrata.Onda lipo u kemijsku cistionu i pofarbaj u crno.Inace svoje flekice skidam Vanish sapunom (ne tekucinom) i zadovoljna sam ucinkom.
2016 07 01
ojoj,.ništa,u smeće,..šteta
2016 07 01
> Lenymoda: > A sta napraviti ako preko zime majice bež i bijele dobiju neke žute fleke? > Stajale na vješalici u ormaru koji nije zatvoren i sve mi pozutile i ne znam kako to oprati Pokušaj sa Vanish Oxi Action,ja sam uspjela ali samo bijele boje, neznan kako bi bilo sa bež.
2016 07 01
Bio shout odstranjivač mrlja sa formulom 2u1 meni skida sve mrlje doslovno trava,ulje,mast od lanaca za bicikle..... imam tri dečka pa možete misliti šta je to. Namazati time, neka odstoji pola sata i zatim oprati uobičajeno.Kupila u Tommy trgovini. Ako je iskuhavala , neće im ništa biti osim što će se malo stisnuti ako nisu prije prane na 95. Sto puta sam iskuhavala svijetle traperice. Sretno :)
2016 07 01
Kemijsko :/
2016 07 01