Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Opekotine od sunca

Pozdrav, Hitno trebam savjet kako maknuti crvenilo s koze koja je predugo bila na suncu i kako oporaviti takvu kozu. Radi se o kozi na licu. Hvala
2016 07 01
Jogurt - jedino čega se mogu trenutno sjetit.
2016 07 01
ma nema nacina.... evo, meni taman prošlo... mazala sam hidratantnom kremom (mnooogo kreme) da mi se manje guli! crvenilo je prošlo za 2,3 dana i sad sam crna ko cigićka :P ako trebaš hitnu kozmeticku intervenciju preporucam zeleni korektor
2016 07 01
jogurt jogurt i puuuno jogurta (ne piti, nego mazati haha). to je valjda najbolja stvar za opekotine od sunca
2016 07 01
Aloe vera gel možda? Ima u konzumu u bočici 100% aloe vera gel, mislim da je oko 25 kn manja bočica.
2016 07 01
namociti gazu u salicu hladnog mlijeka u koju je dodana mjerica proteina i od toga raditi obloge kako bi koza dobila potrebne proteine za regeneraciju..nakon toga obilno namazati kokosovim uljem jer ono ima dobre masti koje takoder pomazu regeneraciji..isprobano na vlastitoj kozi, jako djelotvorno
2016 07 01
floceta
2016 07 01
> pearlbeauty4: > namociti gazu u salicu hladnog mlijeka u koju je dodana mjerica proteina i od toga raditi obloge kako bi koza dobila potrebne proteine za regeneraciju..nakon toga obilno namazati kokosovim uljem jer ono ima dobre masti koje takoder pomazu regeneraciji..isprobano na vlastitoj kozi, jako djelotvorno :*
2016 07 01
Garnier s aloe verom, krema za tijelo, meni najbolja.
2016 07 01
Ocat i voda...evo par puta mi se vec u zivotu dogodilo mazala aloom , jogurtom, pudrala se djecjim puderom svasta nesta...ove god probala ocat i vodu pola pola...na gazu i obloge...bila sam iznenadjena da vec drugi dan crvenilo oslo a prije bi to vukla po 3-4 dana
2016 07 02
Hvala na savjetima, vec je malo bolje. 😗
2016 07 02
> kroasan: > Aloe vera gel možda? Ima u konzumu u bočici 100% aloe vera gel, mislim da je oko 25 kn manja bočica. Imate slikicu kako izgleda bocica?
2016 07 02
Aloe vera 340 grama za 25 kn je vidjela pravu aloju samo u prolazu. :') :') :')
2016 07 02
Ja ti koristim ESI-jev aloa gel (imas cisti, ili s agranom ili cajevcem), isprobano dobra stvar kad se ispeces
2016 07 02
uvijek liječim kako me je naučila doktorica u dječjem odmaralištu. znači, popiti jedan aspirin i što više mazati neparfimiranim losionom za tijelo. nije nabrzinu, ali prođe.
2016 07 02
1 2