Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

***Za brži rast kose***

Već jedno duže pijem svakog jutra sok od svježe ocijeđene jabuke, mrkve i par jagoda. Moram priznati da mi je kosa jako narasla. Osim toga, nokti su mi duži i čvršći i lice mi je čisto. Eto čisto neka preporuka za cure koje koriste skupe kreme, pilinge, gelove... Nema potrebe za tim :) LP <3
2016 07 03
Najbolja kombinacija je hraniti iznutra i izvana. Ja stavim ricinusovo ulje. Postoje razno razne maske na prirodnoj bazi koje moete same napraviti. Rezultati će sigurno biti vidljivi.
2016 07 03
> DanielaHuk: > Najbolja kombinacija je hraniti iznutra i izvana. Ja stavim ricinusovo ulje. Postoje razno razne maske na prirodnoj bazi koje moete same napraviti. Rezultati će sigurno biti vidljivi. I ja koristim ulje... u 3 mjeseca kosa naraste kao prije u godinu dana, neki dan sam pocela koristiti i na trepavicama nadam se da ce i tu pokazat super rezultate :D
2016 07 03
Kombinacija ulja čičak-ricinus-kokos izvana i vitamini iznutra :D
2016 07 03
> Manuelakosmk: > > DanielaHuk: > > Najbolja kombinacija je hraniti iznutra i izvana. Ja stavim ricinusovo ulje. Postoje razno razne maske na prirodnoj bazi koje moete same napraviti. Rezultati će sigurno biti vidljivi. > I ja koristim ulje... u 3 mjeseca kosa naraste kao prije u godinu dana, neki dan sam pocela koristiti i na trepavicama nadam se da ce i tu pokazat super rezultate :D Bok, kako ga koristite, samo utrljate u vlasiste? :)
2016 07 03
> Bok, kako ga koristite, samo utrljate u vlasiste? :) Da, onako razdvoji kosu na pramenove ( kao za farbanje) i po vlasistu i korijenu namazi i ostavi neko vrijeme, nakon toga normalno operi kosu :) Ja i po vrhovima stavljam i manje su mi ispucali stvarno super ulje :)
2016 07 04
> suzistyle26: > > Manuelakosmk: > > > DanielaHuk: > > > Najbolja kombinacija je hraniti iznutra i izvana. Ja stavim ricinusovo ulje. Postoje razno razne maske na prirodnoj bazi koje moete same napraviti. Rezultati će sigurno biti vidljivi. > > I ja koristim ulje... u 3 mjeseca kosa naraste kao prije u godinu dana, neki dan sam pocela koristiti i na trepavicama nadam se da ce i tu pokazat super rezultate :D > Bok, kako ga koristite, samo utrljate u vlasiste? :) Za lakse nanošenje mozes koristiti kist za bojanje
2016 07 04
> DanielaHuk: > > suzistyle26: > > > Manuelakosmk: > > > > DanielaHuk: > > > > Najbolja kombinacija je hraniti iznutra i izvana. Ja stavim ricinusovo ulje. Postoje razno razne maske na prirodnoj bazi koje moete same napraviti. Rezultati će sigurno biti vidljivi. > > > I ja koristim ulje... u 3 mjeseca kosa naraste kao prije u godinu dana, neki dan sam pocela koristiti i na trepavicama nadam se da ce i tu pokazat super rezultate :D > > Bok, kako ga koristite, samo utrljate u vlasiste? :) > Za lakse nanošenje mozes koristiti kist za bojanje Hvala vam cure, danas cu odmah probati :)
2016 07 04