Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako ide prodaja

Kako vama ide ovde prodaja,ja sam nova i sve saljem pouzecem ili primopredajom al čini mi se da je ovde skroz teško prodat
2016 07 05
hm, nemaš povratih i imaš prevelike cijene za stranicu gdje se prodaju nošene i stvari koje nam ne odgovaraju pa ih dajemo dalje...
2016 07 05
Zadnje vrijeme meni slabo, zamjene nekako puze, al prodaja baš slabo..Al zato me kupovina ide, unatoč besparici--tako da neke ide prodaja, bar one od kojih kupujem
2016 07 05
Pa i nije,samo treba strpljenja i vremena i zivaca hehe,postavljat artikle u temu rasprodaje,i onda se uvijek netko nadje za kupit..i nAravno stavit pristojne cijene,,evo ja sam u zadnjih mjesec dana prodala bas dosta robe,imala sam sigurno desetak uplata ..i to mi je dalo nadu za ovu stranicu mozda i bude nesto od nje hehe Pozz :))
2016 07 05
Krene pa stane :)
2016 07 05
tek si došla ,prvo probaj kupit nesto da dobiješ pozitivnu ,pa onda,ali budući da si nova malo strpljenja
2016 07 05
to je tema tipa,"baci oko na moj profil" trenutno samo kupujem,radim svaki dan po 10h i dok nemam stranke,visim na krpicama,prodaja bas neide,ali kupnja ide :D zadnjih par suradnji sam imala s divnim i ljubaznim curama ! šte se mojih cijena tice heh,mislim da manje nemoze :D ali ne opterecujem se uopce prodajom,ako netko oce kupit,super,ako ne nikom nista,ova stranica mi je ovako za razonodu trenutno.
2016 07 05
> Iva9000: > Kako vama ide ovde prodaja,ja sam nova i sve saljem pouzecem ili primopredajom al čini mi se da je ovde skroz teško prodat Ovo pouzećem ti je najgora moguća varijanta.....barem meni.... A prodaja???? Fantastično :P
2016 07 05
Meni prodaja ide slabo..ne znam je li to zato što sam tu tek par mjeseci ili jer mi nije popularan dućan, ali sam do sada imala samo 2 prodaje :(
2016 07 05
na krpicama pazi kome saljes pouzecem, za pocetak je najbolja primopredaja
2016 07 05
krene pa stane :)
2016 07 05
Boromineeeee <3 da su barem 2 broja veće iz tvoje ponude :
2016 07 05
Meni ide odlično, na plaćenje pouzećem ne pristajem nikada,ali ni ne traže cure tu opciju. :) Čak sam i ja obavila svoju prvu internet kupnju i prezadovoljna sam. :)
2016 07 05
nothing ventured, nothing gained. kupi par stvari i zamjeni se koji put da skupiš par pozitivnih povratnih, pa će ići lakše.
2016 07 05
fantasticno, hvala na pitanju :)
2016 07 05
1 2 3 4 5
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija