Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako ide prodaja

Još kad bi netko rekao broj kupaca/mijenjalica ili cifru, imala bi tema smisla. Ovako je samo niz neodredenih skroz maglenih i subjektivnih kvantifikacija. ,:) x-)
2016 07 05
Baš tako :) > Sovuljagica: > Polako ali sigurno :-)
2016 07 05
Bolje mi ide trosenje para nego dobivanje istih..kao i inace u zivotu. 😉😂
2016 07 06
Ja prodajem ovdje nešto manje od 3 mjeseca, i mogu reći da ide dosta dobro, s tim da uopće ne kupujem. Imala sam nekoliko primopredaja, a sve ostalo sam slala Tiskom ili Poštom (preporučeno) nakon uplate na račun, jedino mi se ne sviđa to što dosta cura nema naviku ostaviti povratnu nakon što preuzmu paket. Mislim da je najbitnije imati povoljnije cijene i staviti dovoljno fotografija sa što detaljnijim opisom artikla.
2016 07 06
meni najviše idu natalne karte,ne žalim se a i imala sam odličnih zamjena eh da,dobro nam došla :")
2016 07 06
Drago mi je da vam idu prodaje, meni stvarno izrazito slabo! Biste li me mogle savjetovati? :) niti ova rezanja cijena bas ne pomazu :/
2016 07 06
jako lose neznam u cemu je kvaka skroz su mi niske cjene,jos naglasim da sam za sve dogovore samo da se rjesim,,na kraju ja kupujem a ne prodam nista :')
2016 07 06
Možda nisu ljudi naišli baš na Vas jer meni ide odlično tako da kupaca ima! ;)
2016 07 06
Meni je jedno vrijeme išlo dosta dobro, a sad već dva mjeseca tek tu i tamo koji upit...
2016 07 06
mene isto ova stranica više vodi u još dublji bankrot nego u ono što je bio prvotni cilj- riješiti se robe koja je okej, a koju ne nosim. kontam da bi mi bilo bolje maknuti se s krpica :')
2016 07 06
svi bi ovdje većinom prodali, a kupovali po buticima :')
2016 07 06
meni već skoro godinu dana ništa... vjerojatno jer sam bila slabo tu ovu zimu :D
2016 07 06
> AdAstra: > hm, nemaš povratih i imaš prevelike cijene za stranicu gdje se prodaju nošene i stvari koje nam ne odgovaraju pa ih dajemo dalje... Stvari su mi nove većinom a ovde izgleda novi svaki mora bit nepošten a cijene nisu velike zasto bih dala mukte
2016 07 06
> TanjaJurcevic: > meni najviše idu natalne karte,ne žalim se a i imala sam odličnih zamjena > eh da,dobro nam došla :") Hvala draga
2016 07 06
> Uljeshura: > Još kad bi netko rekao broj kupaca/mijenjalica ili cifru, imala bi tema smisla. Ovako je samo niz neodredenih skroz maglenih i subjektivnih kvantifikacija. ,:) x-) Prošli tjedan oko 200, ovaj do sada, 150. Zamjene dvije u 2 tjedna s cifrom cca 60ak kn.
2016 07 07