Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Gdje ugraditi ekstenzije trepavica u Zg?

Drage Krpičarke, molim vas za savjet ako ste bile na ugradnji ekstenzija u Zagrebu jer tražim pouzdan salon gdje bi ih moja mama mogla ugraditi za ljeto. Prirodna plavuša je pa da barem trepke ima za ljetnog perioda. 😁 Ako jeste, zanima me i vaše iskustvo s njima. Nisam u toku sa salonima i pogotovo s tim trepkama pa bi svaki savjet dobro došao, malo sam listala prijašnje teme, ali nisam ništa našla. Isprike ako ovakva tema već postoji! 😊
2016 07 13
Martina Kallos je najbolja zena na ovim prostorima za ugradnju ekstenzija:) ima salon u sesvetama i na tkalci:)
2016 07 13
Ili Martina ili Dijana Tosev (WOB by Dijana Tosev na fejsu- ima salon blizu kvatrica na maksimirskoj).. Njih dvije su frendice i jednako dobro rade, idu zajedno na edukacije, natjecanja itd. Tako da idi kod njih obavezno!!
2016 07 14
Puno hvala cure! :))
2016 07 14
Beauty Parlour u Tuškanovoj je navodno jako dobar :)
2016 07 22
Zna li itko nekoga da to radi van salona i jeftinije? Od nerca? Imala sam jednu koja je dolazila doma za 170kn ali vise ne zivi u Zgu... Hvala unaprijed!
2016 09 16
> AnDra411: > Zna li itko nekoga da to radi van salona i jeftinije? Od nerca? Imala sam jednu koja je dolazila doma za 170kn ali vise ne zivi u Zgu... > Hvala unaprijed! Ja radim trepke u samoboru, 120 kn klasicne , volumen 170:) na lash profilu na instacu mozes vidjet moje radove, cure su ekstra zadovoljne, ja sam ucena u arimed ucilistu i imam certifikat za rad - vise pogledaj na @in_lashes
2017 04 29