Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

slanje pouzećem

Procedura je da se prvo plaća, zatim otvara i ako ne odgovara naručenom, piše zapisnik o nepravilnosti pošiljke da bi se dobio povrat.
2016 07 13
Naime, ako se pošiljka tijekom transporta ošteti (npr. jer nije adekvatno upakirano) pa postoji rizik da sadržaj izađe iz nje, poštanski djelatnici su dužni prepakirati ju i to naznačiti na pošiljci (s potpisom odgovorne osobe).
2016 07 13
Tako je i meni rekao ...zbog toga mi je izašao u susret
2016 07 13
> vanna21: > ehh.. cura mi je već poslala paket i kaže da joj je žena na pošti rekla da će mi poštarina biti 37 kuna, što mi se čini nekako puno, s obzirom da paketić ima 150 grama. Ona kaže da je toliko jer smo dosta udaljene. Pa me sad zanima jel to stvarno drži vodu? Pozdrav, nije platila postarinu zato je skuplje. Nema to veze sa udaljenosti. (Ja sam slala za Rijeku i platila 19kn postarinu za bikini. Djevojka je morala platiti samo 9kn. A slala sam preporuceno, postarina je bila u cijeni. )
2016 07 13
i tako meni jutros stigne paket. iznos otkupnine 253 kuna (3 kune je kuverta koju je kupila valjda -_- ) i poštarina 60 kuna. a zašto? jer je frajerica paket poslala jučer, a ne u ponedjeljak kako je cijelo vrijeme govorila. Jučer je poslano uz onu opciju da meni paket mora stići do 10 ujutro. Mislila je valjda da to meni neće pisati na paketu, da neću skužiti.
2016 07 14
Nisi ga valjda preuzela?
2016 07 14
Pt pouzećem je isključivo 15kn viša u odnosu na klasičnu preporučenu , osim ako nema nekih dodataka tipa ubrzanja, naznačene vrijednosti... sve ostalo je HP expres. I potpis na sve ovo što je hanami rekla Često šaljem pouzećem i zaista je tako. S tim da platim pt i pridodam ga iznosu.
2016 07 14
jesam, jer mi je zbilja trebalo ono što je unutra :( i sad mi je žao što jesam. -_-
2016 07 14
Joj užas... pa traži ju bar pol pt i vidi kaj će reći.
2016 07 14
napisala sam joj poruku i rekla da ako ima imalo obraza i srama vratit će mi barem pola poštarine koju sam platila. Sumnjam da će bit išta od toga. :/ Nema nijednu povratnu, u profilu joj piše da je iz Dubrovnika, a na paketu piše šibenska adresa. Zato sam i išla na pouzeće, jer mi se nije činila baš pouzdanom. Ponudila sam joj da mi pošalje tiskom, pa kad paket stigne ja joj uplatim, no to nije htjela. I eto mi sad. poštarina od 60 kuna -_-
2016 07 14
> vanna21: > i tako meni jutros stigne paket. iznos otkupnine 253 kuna (3 kune je kuverta koju je kupila valjda -_- ) i poštarina 60 kuna. > a zašto? jer je frajerica paket poslala jučer, a ne u ponedjeljak kako je cijelo vrijeme govorila. Jučer je poslano uz onu opciju da meni paket mora stići do 10 ujutro. Mislila je valjda da to meni neće pisati na paketu, da neću skužiti. skuzila bi ona da ja necu preuzet. nista mi toliko ne treba.
2016 07 14
> cipelitza: > skuzila bi ona da ja necu preuzet. nista mi toliko ne treba. yep.
2016 07 14
Bome eto baš lijepo ispalo.. :s Nadam se da si barem s artiklom zadovoljna, a da ćeš novac vidit...hmmmmmm...čisto sumnjam
2016 07 14
I ja sam kupila torbu i plaćanje je bilo pouzećem 39,90 kn strašno puno a torba 90 kn.
2016 07 16
1 2