Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Boohoo i blokirana kartica

Bok! Htjela sam preko boohoo stranice naruciti nesto i nakon svih upisanih podataka trazilo me je passcode, predpostavljala sam da je to moja lozinka kartice i tri puta sam upisala pogresni passcode i dali mi je sad kartica potpuno blokirana? I koji me je tocno broj trazilo? Dali to moram u banku otici srediti ili ih mogu samo nazvati? Hvala!
2016 07 14
Meni se to isto dogodilo na Pretty little thing. Išla u banku po internet bankarstvo, namučila se sa svim tim i tipkala taj passcode da bi mi na kraju pisalo da je nešto blokirano. Ugl, napravila sam si Paypal i umjesto plaćanje karticom kliknila na Paypal i sve išlo glatko, riješeno u sekundi.
2016 07 14
Da si napraviš Paypal treba ti doslovno 2 minute, registriraš se preko maila.
2016 07 14
Passcode su ti na drugoj strani kartice ona tri odvojena broja
2016 07 14
nitko te nikad na webshopovima nece pitat pin kartice osim kada placas u ducanu i na bankomatu, ovo sta te trazilo je troznamenkasti broj sa straznje strane kartice
2016 07 14
Upisala sam taj broj i opet mi je pisalo da je netocan passcode, ugl sve sam onda isla preko paypala i sad je sve uredu
2016 07 14
cudno jer mene nije nikada passcode trazilo osim troznamenkastog broja, a kupovala sam i karticom i paypalom od tamo. bitno da ti je sada sve ok :)
2016 07 14