Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

AURA tekuci ruzevi

Kupila bih si par nijansi ,ali sam cula da su neke lose, da nisu pigmentirane, lijepe se i sl. Ima li netko iskustva, koje nijanse se isplati kupiti,koje ne?
2016 07 14
Ako govoriš o njihovoj liniji mat trajnih ruževa, ja imam skoro sve nianse i sve su fantastične
2016 07 14
di ima za nabaviti tih ruzeva i po kojoj cijeni? :)
2016 07 15
Kozmo , 40 kn ako se ne varam :)
2016 07 15
ja koristim 224 last goodbye i predobar mi je, baš sam zadovoljna, većinom stavim ispod labelo i onda njega, pa da mi ne bude presuh :D
2016 07 15
Imam 3, Time for selfie je odlične teksture, postojan, lijepo izgleda cijeli dan. Tangerine i Let`s get started su grozni, neravnomjerno se nanose i za par minuta usne izgledaju ko šupak. Kad je popust u Kozmu na dekorativu isplati se uzet za probu.
2016 07 15
Pretpostavila sam da su ove kricave nijanse nekvalitetne , hvala na informaciji :D evo bas je sad popust u kozmu pa sam mislila skociti po nijansu, dvi .Na kraju cu vjerojatno samo uzeti ljubicasti :)
2016 07 15
Jako dugo traju, nećeš pogriješiti I boja je prekrasna
2016 07 15
Kupila sam nijansu out of box, 616 i potrebna su 3 sloja doslovno da dobijem boju ali lipo se suse,nisu ljepljivi ,ugodni su na usnama pa necu se zaliti za te pare :)
2016 07 15