Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Podignuta guza pomoću filera

ANlina koje sve vježbe si radila onda su ti imala problem kao ja sada haha
2016 07 24
Nikakve operacije ni ništa slično. Sami čučnjevi - nula bodova. Dakle, i ja sam imala dosta obješenu guzicu, a nije mi ni sada onakva kakvu želim, ali radim na tome. Dakle, u pravilu trebaš vježbati 5 puta tjedno (u najboljem slučaju) - 3 dana rada pa jedan odmor pa dva dana rada i jedan dan odmora. Ne možeš svih pet dana vježbati noge i guzicu jer ti to nema učinka. Mišići trebaju odmor. Kad budeš radila vježbe za guzicu i noge, radi ovo: preskakanje užeta, na neku stepenicu naskočiš u čučanj pa siđeš s nje i to ponavljaš, čučnjevi (sumo čučanj, običan, napraviš čučanj pa se zadržiš, sok-čučanj), iskorak (hodaš i radiš iskorak, običan iskorak, stražnji iskorak, skok-iskorak), donkey kick (na koljenima si i ruke su ti ispružene i tako savijenu nogu u koljenu dižeš - to ti je baš za ''pumpanje'' guzice), most (ležiš na prostirci sa savijenim nogama i dižeš leđa da ti budu ravna pa malo zadržiš i spustiš i to ponavljaš) te mrtvo dizanje (nađi na youtube-u kako se pravilno izvodi). To su, iz mog osobnog iskustva, najbolje vježbe. Kada ti postane prelagano, uvijek si dodaš neki uteg (ako nemaš uteg ili girju, napunis si bocu pijeskom, itd.). Ja iziđem na svoju terasu, gdje imam jednu kao stepenicu i uz pomoć toga, jednog utega i prostirke za plažu odradim sve. Dakle, gluteus nećeš povećati samo čučnjevima nikada. Uz pravilno izvođenje navedenog i uz određeno vrijeme (iako se brzo počnu vidjeti rezultati), bit ćeš oduševljena. ;) Sretno!
2016 07 24
Za guzu su najbolje stepenice. Za lijepu, podignutu stražnjicu zahvaljujem životu u zgradi bez lifta i stanu na četvrtom katu i bicikliranju ,:) Po dvije stepenice za stražnjicu, po jednu za bedra.
2016 07 24
Gluteus se sastoji pd tri misica i najteze ga je razviti jer se radi o velikom misicu. Kako bi se to postiglo, potrebna je kvalitetna prehrana i puno izolacijskih vjezbi sa opterecenjima 4 puta tjedno. Znaci donkey kicks, ekstenzija kukova, cucnjevi, most, malo cardia. Kroz 3 mj. Bi trebala vidjeti rezultate. Ako ne jedes zdravo nista od toga jer misicima trebaju proteini i kvalitetni UH :).
2016 07 24
Ajme a ja prirodni obdarena guzicom i htjela bih da je manja,od svih onih pogleda nekad mi zbilja neugodno!
2016 07 24
> Lungotop: > Chinchill radila sam čučnjeve pa dobila jaku upalu pa sam onda jedno vrime odustala,znam da mora proći vremena,mada je i genetika važna jako,a nadam se da ce mi koliko toliko pomoći,nisam ni ja pobornik operacija i umjetnih stvari al prirodno je uvik ljepše ,sve te umjetne sise ,guzice izgedaju cudno Ja sam prije 2godine intenzivno trenirala, svaki dan i onda pomalo prestala i sad opet krenula. Napravila bas neki dan par cucnjeva i upala kakvu nikad nisam imala :D jbg to je tak kad krenes trenkat tak da sam pomalo i kolko ide, ne moras forsirati. Vidjet ces s vremenom da mozes vise i teze i tako ces prilagodavati vjezbe ;)
2016 07 24
Hvala cure i Maja zahvaljujem se na članku i pomoci👍👍
2016 07 24
Iva radi čučnjeve sa utegom gore na ramenima.Kako vrijeme prolazi, pojačavaj kilažu. Bez opterećenja tj utega se guza jako sporo razvija pogotovo ako je genetski ravnija. Meni je sa utezima postala i prevelika na moju sitnu građu je izgledala ko umjetna a kad radim bez utega nema nekih promijena uopće.
2016 07 25
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija