Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ajme grozna sam....

> Majalike: > Ja sam tipkala po njenim pretincima misleći da su to daljnje slike i sva u čudu da mi je blokirao mob....hahaha, a ono njen ormarić... Nevjerojatno, i ja! :') Ali ne osuđujem. Ako se ona snađe, let it be so!
2016 07 25
> sim3sim3: > jedan moj kolega (slikar, sada radi kao kustos) ima ormar posložen po bojama... al ne samo bojama nego i nijanse su po redu! npr od najsvijetlije plave prema tamnijoj... bolesno x-) kad sam stala pred taj ormar nisam znala dal da se zgrozim ili smijem.. (smijala sam se :') ) Ja bi se divila :")
2016 07 25
> doraos: > > Monifique: > > > Majalike: > > > Ja sam tipkala po njenim pretincima misleći da su to daljnje slike i sva u čudu da mi je blokirao mob....hahaha, a ono njen ormarić... > > ja isto hahaha > Bome i ja. XD i jaaaaaaaaaaa
2016 07 25
> blanka2: > naletih na ovaj oglas i otvorila sam ga ne privučena haljinicom, već izgledom ormara :D > kako su snaći u takvom ormaru pitanje je sad ?ili sam ja frik složenog ormara..... :P Jesi, grozna si. Znam da su ovo krpice i da ima svega, ali nekako vjerujem da je ovo stranica za kupnju/prodaju odjeće a ne odred za čistoću. Prozivati novu korisnicu.. . u stvari zbog čega je prozivaš i sprdaš se s njom? Malo sam u zadnje vrijeme na krpicama i forumu jer mi se, blago rečeno, bljuje od komentara nečijeg izgleda, ormara i ukusa. Kupiš ili ne, ako ti se ne sviđa ormar, produži. Ali poruga na račun kako je netko održava red u ormaru je, blago rečeno, primitivna i zlobna. Vidjela sam svega ovdje, prozivanja na račun ukusa, pedikira, izgleda, stupnja obrazovanja, sredine u kojoj netko živi, krvnih zrnaca.... ali ovo....Ovo je stranica za kupnju i razmjenu, forum služi da pomognemo jedni drugima i posavjetujemo se a ne da se rugamo nekom koga uopće ne poznamo. Omg dođe mi da odselim u npr. Timbuktu kad vidim na kom smo stupnju zaostali. Poz. svim dragim krpičarkama kojih ovdje ima more, ali su prestale poodavno pisati iz sličnih razloga kao i ja <3
2016 07 25
A da poslikam hrpu oprane a neopeglane robe koja se samo gomila na dodatnom kkrevetu ...uuuuu..mogla bi dućan otvorit..kakvo crno slaganje. Pola stvari ni ne znam gdje su mi..morat ću stvarno to sve razvrstat. Ufff
2016 07 26
> cici1950: > Nije mi jasno...zar se na stolu gdje jedes drze cipele .Mislim da to nije nered u pitanju je zdravlje i to nema veze sa kreativnoscu koja je individualna kod svih nas. Pretpostavljam da je ovaj komentar upucen meni.Nisam ja ta koja je spomenula kreativnost za neuredne ljude.a sto se tice stola i cipela, moj stol, moje zdravlje moje cipele! P.s Vi ne mozete znati u koje svrhe se taj stol koristi, da li je stol novi ili za smece, da li su cipele nove ili nisu ... Manje zabadanja nosica u tude poslove ili ovom slucaju ormare ;)
2016 07 26
E i? Ocemo sad otvorit temu o tome kako ti imas vrimena slagat kvacice po boji -apropo onoga kako se ona uspije snac u ormaru?
2016 07 26
nefertiti111- šta si i ti tako nabrijana, šta vam je jugo? evo, ja se curi ispričavam, a kad se vratim sa go, slikam svoju gomilu neispeglane robe, koje uvijek ima.....a sad razgovor može nastaviti u manje svadljivom tonu, što je maja rekla- poštovati i nasmijati se različitosti, to je bila namjera, a ne vrijeđanje
2016 07 26
Uopce nisam nabrijana,samo realno govorim da svi mi imamo svoje tikove i frikove, glupo je o tome raspravljat. Curi ormar nije slagan po zidarskom livelu,pa sta ima veze. Nije ono da je rusvaj unutra
2016 07 26
> nefertiti111: > Uopce nisam nabrijana,samo realno govorim da svi mi imamo svoje tikove i frikove, glupo je o tome raspravljat. Curi ormar nije slagan po zidarskom livelu,pa sta ima veze. Nije ono da je rusvaj unutra pa o tikovima i frikovima je i bila namjera raspravljati, curu sam navela kao primjer, jer sam eto naletila na nju, nije mi ni u primisli bilo da je osuđujem, ja koja slažem kvačice po bojama :P ....a i vidiš da cure buni, tipkaju joj po policama ormara
2016 07 26
> mara0304: > > cici1950: > > Nije mi jasno...zar se na stolu gdje jedes drze cipele .Mislim da to nije nered u pitanju je zdravlje i to nema veze sa kreativnoscu koja je individualna kod svih nas. > Pretpostavljam da je ovaj komentar upucen meni.Nisam ja ta koja je spomenula kreativnost za neuredne ljude.a sto se tice stola i cipela, moj stol, moje zdravlje moje cipele! P.s Vi ne mozete znati u koje svrhe se taj stol koristi, da li je stol novi ili za smece, da li su cipele nove ili nisu ... Manje zabadanja nosica u tude poslove ili ovom slucaju ormare ;) U krivu ste, jer to nema veze sa Vama i Vasim objavama koje nisam ni pogledala.Imam svoj stav i na to imam pravo, ne zabadajuci nos u tude zivote
2016 07 26
eto ga na, otišlo totalno u krivom smjeru, svi se posvađali. a namjera je bila upravo suprotna- da iskomentiramo i nasmijemo se vlastitim nesavršenostima. ok, izabrala sam vjerojatno krivi uvod, isprike još jednom zbog toga, nisam razmišljala. mir, mir, mir do neba <3
2016 07 26
koju god temu na ovom forumu otvoriš, netko se uspije posvađati... pa čemu to? SAMO LJUBAAAAAV :") <3
2016 07 26
> Monifique: > koju god temu na ovom forumu otvoriš, netko se uspije posvađati... > pa čemu to? > SAMO LJUBAAAAAV :") <3 Za rec pravo i ja san se iznenadila.Ali ko se svada taj se i voli <3 :")
2016 07 26
> cici1950: > > Monifique: > > koju god temu na ovom forumu otvoriš, netko se uspije posvađati... > > pa čemu to? > > SAMO LJUBAAAAAV :") <3 > Za rec pravo i ja san se iznenadila.Ali ko se svada taj se i voli <3 :") Tko se tuče taj se voli..hoćemo organizirat jedan skup krpičarki za barem gađanje pomama..možda bude mirnije na forumu..baš je nabrijano..brrrrr
2016 07 26