Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ajme grozna sam....

> Majalike: > > cici1950: > > > Monifique: > > > koju god temu na ovom forumu otvoriš, netko se uspije posvađati... > > > pa čemu to? > > > SAMO LJUBAAAAAV :") <3 > > Za rec pravo i ja san se iznenadila.Ali ko se svada taj se i voli <3 :") > Tko se tuče taj se voli..hoćemo organizirat jedan skup krpičarki za barem gađanje pomama..možda bude mirnije na forumu..baš je nabrijano..brrrrr pom-pomama? :') :')
2016 07 26
pom-pomama? 😂 😂 :') :') :') :') aj hvala bogu da nisu svi tako bijesni, baš mi je to bezveze, al valjda je i to dio foruma, pa ajde.....
2016 07 26
O kom bijesu ti govoriš? Otvorila si temu, na što sam se referirala da je ista neukusna što je, koliko znam, moje demokratsko pravo, pogotovu što sam za svoju tvrdnju iznijela argumente. Ne volim sprdanja i porugu. I ma koliko ti tvrdila da je tema otvorena zbog šale, stavila si konkretan link na konkretan ormar konkretne korisnice aludirajući na nered u njezinom ormaru. Nisi otvorila temu o tome je li freaky slagati kvačice po boji nego o redu u nečijem tuđem ormaru Drugo, kakva južina? Toliko ti je napeto što se Nefertiti i mua nismo složile s tobom da si morala gledati odakle smo? Što, na žalost, opet vodi do nekih zaključaka, ali, ne zamara mi se sada s time. Tema ti je neumjesna, njenim naslovom si priznala da si toga i sama barem, polusvjesna. Otvorila si temu, prihvati da svi ne mislimo isto i sjeti se one stare o metenju - počinje se ispred svog a ne tuđeg praga ( nedostaje mi onaj smajlić koji turpija nokte iliti ako ne kužiš, hebi ga, nemam tablu i kredu da ti nacrtam)
2016 07 27
> blanka2: a ja definitivno otvoreno i odgovorno tvrdim da nisam zlobna osoba falite me usta moja, kad već nitko drugi neće. a ipak.......tema ti je još uvijek otvorena. i čudom se čudiš kako to nekome smeta. evo, ja odgovorno tvrdim da kod nas južine nema. ni pms-a. ni punog mjeseca. a kako biste se Vi, madam, osjećali da netko pogleda malo u Vaš ormarić i primijeti očito - zabranjeno je prodavati slikovnice, igračke, dekice...to nisu dozvoljeni artikli na ovoj stranici. samo to, nećemo sad o osobnim, privatnim stvarima kao što su ukus, slaganje ormara i slično.
2016 07 27
Treba pobrisat temu i otvorit novu u kojoj se pita koliko je cura tipkalo po pretincima, dvadesetoj neki poklon-)) A odvojenu temu za frikove i osobne rituale jer je to baš super tema... Ili kakvu tko kavu voli...moja omiljena je rijetkost sigurno....
2016 07 27
Jedan je seljak predvečer sjeo na prag svoga doma i uživao u svježem povjetarcu. Pored njegove kuće zavojiti je put vodio u grad. Slučajni je prolaznik opazio seljaka i pomislio: “Ovo mora da je neka lijenčina. Ništa ne radi i cijeli dan sjedi na pragu.” Malo kasnije prolazio je drugi čovjek i pomislio: “Seljak je pravi don Juan. Po cijele dane sjedi, gleda djevojke u prolazu i zadirkuje ih.” Najzad je prošao šumski radnik te pomislio: “Ovaj je čovjek zacijelo marljiv radnik. Trudio se cijeli dan i sad se s pravom odmara.” O seljaku koji je sjedio na pragu svoga doma doista nemamo podrobnijih saznanja. Možemo, međutim, mnogo toga zaključiti o trojici ljudi koji su prolazili: prvi je bio lijen, drugi ne baš dobar čovjek, a treći je bio marljiv radnik.
2016 07 27
"Toliko ti je napeto što se Nefertiti i mua nismo složile s tobom da si morala gledati odakle smo? Što, na žalost, opet vodi do nekih zaključaka, ali, ne zamara mi se sada s time" - evo vidiš kako razmišljaš i bljuješ otrov, tek toliko za informaciju i ja sam iz splita, i kao što i sama znaš često se tako kaže kad je netko "nabrijan" , što ti očito jesi. isto tako govoriti o nekom da je zao, a da osobu niti ne poznaješ, nego se tako bezobrazno ispucavati na forumu; meni i to puno govori o osobi. ja kriva jesam, ispričala se jesam. temu ću pobrisati.
2016 07 27
Ljude ne cijenim po tome odakle su, dakle to što si iz Splita, Zagreba, New Yorka ili Špičkovaca je u ovom slučaju bitno jedino tebi - aluzije na jugo. Ni u jednom trenu nisam bljuvala otrov, ni bila bezobrazna, jednostavno, nisam se složila s tobom. A o tome tko je forumski bully i "bljuvač" govori tvoja tema i parcijalno prosuđivanje o osobama. Šteta što je brišeš (smajlić kojipije kavu)
2016 07 27
Otužno, aludiraš na jugo, i druge korisnice su ti reagirale na to - a ti meni govoriš da prozivam od kuda je tko? Nađi citat, please s mojim "aludiranjem" (smajlić koji se lupa čekićem po glavi) Drugo, nisi sa mnom završila jer "vezu" nismo ni započele (zubo). Obratila sam ti se kao otvaračici teme što je moje legitimno pravo a drugačije te ne prosuđujem jer ljude smatram više o dvodimenzionalnih pa nemam reference niti interes da te drugačije doživim. Treće, ta taktika kad sve koji se ne slože s tvojim mišljenjem nazoveš bezobraznima ti ne pali, ovo je stranica za one iznad pet godina (opetsmajlićkojiturpijanokte) Četvrto, IvaLorena te nešto pitala, ne vidim odgovor (smajlićkojilupkaprstimapostolu) i, peto, zemlja se vrti oko sunca a ne obrnuto. Tko shvaća, shvaća.... (smajlićzzzzzzzz)
2016 07 27
> sim3sim3: > Jedan je seljak predvečer sjeo na prag svoga doma i uživao u svježem povjetarcu. Pored njegove kuće zavojiti je put vodio u grad. Slučajni je prolaznik opazio seljaka i pomislio: “Ovo mora da je neka lijenčina. Ništa ne radi i cijeli dan sjedi na pragu.” > Malo kasnije prolazio je drugi čovjek i pomislio: “Seljak je pravi don Juan. Po cijele dane sjedi, gleda djevojke u prolazu i zadirkuje ih.” > Najzad je prošao šumski radnik te pomislio: “Ovaj je čovjek zacijelo marljiv radnik. Trudio se cijeli dan i sad se s pravom odmara.” > O seljaku koji je sjedio na pragu svoga doma doista nemamo podrobnijih saznanja. Možemo, međutim, mnogo toga zaključiti o trojici ljudi koji su prolazili: prvi je bio lijen, drugi ne baš dobar čovjek, a treći je bio marljiv radnik. Super priča, nisam znala ovu već sličnu. ..-))
2016 07 27
> Majalike: > > sim3sim3: > > Jedan je seljak predvečer sjeo na prag svoga doma i uživao u svježem povjetarcu. Pored njegove kuće zavojiti je put vodio u grad. Slučajni je prolaznik opazio seljaka i pomislio: “Ovo mora da je neka lijenčina. Ništa ne radi i cijeli dan sjedi na pragu.” > > Malo kasnije prolazio je drugi čovjek i pomislio: “Seljak je pravi don Juan. Po cijele dane sjedi, gleda djevojke u prolazu i zadirkuje ih.” > > Najzad je prošao šumski radnik te pomislio: “Ovaj je čovjek zacijelo marljiv radnik. Trudio se cijeli dan i sad se s pravom odmara.” > > O seljaku koji je sjedio na pragu svoga doma doista nemamo podrobnijih saznanja. Možemo, međutim, mnogo toga zaključiti o trojici ljudi koji su prolazili: prvi je bio lijen, drugi ne baš dobar čovjek, a treći je bio marljiv radnik. > Super priča, nisam znala ovu već sličnu. ..-)) Priča je savršena i potpuno prigodna. Bravo, Sim3sim
2016 07 27
taj casak za okrenut sliku cesto nije moguc.. jer jednostavno stranica steka.. ja sam masu puta morala brisat slike tj cijeli artikl jer nisam mogla staviti slike kak sam htjela.. no ugl to su sekundarne stvari i zaista mislim da je pozicija slika ovdje nebitna.. istina boli glava al ak ti se svidi artikl pa jbg okreni glavu ak ne tipni za dalje.. meni ova tema nije smjesna nimalo jer se sa ormara prelazi na necije higijenske navike.. pa zaboga miloga.. kaj je ovo sanitarna inspekcija? od kud ikome od nas pravo da razvlaci cure po forumu? zbog ormara, nacina slikanja odjece, opisa slika? (nemislim na krsenje pravila to je nesto drugo) jedno bi bilo da je cura npr napisla nesto saljivo ili da ona sama daje do znanja neku poantu ali ovako izvlacenje iz koneksta mi je glupo.. pa mi neznamo di cura zivi, u kakvim uvjetima, sa kime itd.. i ovo je forum i naravno da su misljenja razlicita.. ali kako bi tebi bilo npr da se slikas u sandalama a noge su ti u jako losem stanju.. npr zuljevi, los lak.. bilo sto sto kvari idilu .. i naravno naides na temu di si ti glavna .. kaj bi ti bilo svejedno? ili bi se osjecala povrijedenom?
2016 07 27
'taj casak za okrenut sliku cesto nije moguc.. jer jednostavno stranica steka.. ja sam masu puta morala brisat slike tj cijeli artikl jer nisam mogla staviti slike kak sam htjela.' Ovo nije istina. Baš...nije. Jer se fotka okreće PRIJE, u obradi. Koliko god 'obrada' bazična bila. Nisam ja otvorila temu, ne znam zašto se meni obraćaš kao da jesam? :D Pozicija fotke nije nebitna. Kao što pravopis, gramatika i bilo kakvo _opće_ znanje nisu 'nebitni'. Te stvari su nebitne onima koji ih ne znaju, očito. Jer da su im bitne, znali bi ih? :D
2016 07 27
ah obracam ti se jer se neslazem sa tvojim navodom u vezi slike .. zna se da se slike okrecu kak oces dok editiras artikl ali isto tako se zna desiti da sve lijepo postimas kak hoces i onda opet kad stavis artikl slike su nikak.. to znam jer mi se to vec dosta puta desilo.. stranica nije savrsena.. samo zato sam reagirala na tvoju tvrdnju.. i ne obracam ti se kao da si otvorila temu.. nezz di to vidis...
2016 07 27
apropo gramatike i ostalog... nekima je bitna nekima nije.. nekima je bitno kak slika stoji nekima nije.. svatko ima svoje musice
2016 07 27