Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

ajme grozna sam....

Dakle AniLina i meni se isto događa, editiram sve, postavim, slika naopako...to je do krpica..tolko me iznervira da nekad odustanem. Pokušala sam ju onda izvrnut neće li ispravno bit kad je stavim..but nooooooo...komaa
2016 07 27
Da,,i meni cesto nece da okrene sliku
2016 07 27
Moj ormar je cesto zesci kaos jer u zurbi razbacam i pobacam sve zivo. Pogotovo kada se spremam negdje. Isprobam sve sto imam. Isto tako, sva ta roba neuredno poslozena, odnosno neposlozena, je cista, oprana i mirisna. Dok netko moze imati savrseno poslozen ormar pun usaftanih, flekavih i uznojenih majica. Npr. Tu nema pravila i nije bas zahvalno o tome raspravljati. Svi mi zivimo drugacijim tempom i nemamo svi vremena stalno slagati ormare. Meni osobno nije bitno da je ormar poslagan pod crtu, bitno mi je ono sto je u njemu i u kakvom je stanju. A najmanji problem je nesto brzinski popeglati.
2016 07 27
> doraos: > Moj ormar je cesto zesci kaos jer u zurbi razbacam i pobacam sve zivo. Pogotovo kada se spremam negdje. Isprobam sve sto imam. Isto tako, sva ta roba neuredno poslozena, odnosno neposlozena, je cista, oprana i mirisna. Dok netko moze imati savrseno poslozen ormar pun usaftanih, flekavih i uznojenih majica. Npr. Tu nema pravila i nije bas zahvalno o tome raspravljati. Svi mi zivimo drugacijim tempom i nemamo svi vremena stalno slagati ormare. Meni osobno nije bitno da je ormar poslagan pod crtu, bitno mi je ono sto je u njemu i u kakvom je stanju. A najmanji problem je nesto brzinski popeglati. e ovako je nekako trebao izgledati nastavak teme. nažalost, otišlo sve u krivom smjeru..... AniLina- napisala sam da sam pogriješila i krivo mi je zbog toga. evo kao što je dora upravo odgovorila, takav nekakav sam očekivala nastavak teme, da svatko dobaci neku crticu iz svog života, da se nasmijemo i sl. onakvi napadni, bezobrazni postovi da se nekog naziva zlim i primitivnim su mi fuj, i uvijek će mi biti fuj, pa makar me napali sad svi odreda. meni je to primitivno. i nemamo se pravo tako razgovarati jedni s drugima, jer se svi mi tu i ne poznajemo. a osobito ne nakon jedne teme. respect.
2016 07 27
ma sve je ok.. sam nazalost svasta ispadne jer nas je tu puno.. i svako drugacije shvati nesto.. da bar ima tu vise smijeha i sale i zabave.. bilo bi puno bolje
2016 07 27
evo moje isprike ak je post bio zlocest al bas me naljutilo to. svasta sam ovdje po forumu procitala i jednostavno mi puko nerv.. .. eto jos jednom isprike na trenutku slabosti
2016 07 27
> blanka2: > e ovako je nekako trebao izgledati nastavak teme. nažalost, otišlo sve u krivom smjeru..... > AniLina- napisala sam da sam pogriješila i krivo mi je zbog toga. evo kao što je dora upravo odgovorila, takav nekakav sam očekivala nastavak teme, da svatko dobaci neku crticu iz svog života, da se nasmijemo i sl. > onakvi napadni, bezobrazni postovi da se nekog naziva zlim i primitivnim su mi fuj, i uvijek će mi biti fuj, pa makar me napali sad svi odreda. meni je to primitivno. i nemamo se pravo tako razgovarati jedni s drugima, jer se svi mi tu i ne poznajemo. a osobito ne nakon jedne teme. respect. Tema je otišla onim putem kojim si je ti kao otvaračica usmjerila. Reagirala sam i reagirati ću svaki puta kada se netko prozove na ovom nivou na kojem si ti prozvala korisnicu koju si linkala jer je to - nepristojno! Jako voliš koristiti tu riječ, šteta što se ne ponašaš u skladu s njom. Vidim da ne shvaćaš baš najbolje ( u stvari, čak mislim da shvaćaš ali si previše tvrdoglava). To što je tema okrenula na pozitivu vezano je uz kvalitetu komuniciranja učesnica u njoj a ne tebe kao otvaračice. Nitko nije vidovit da čita između redaka što je (polu)pjesnik htio reći. I odrasti više, netko se nije složio s tobom, ne pali se toliko oko toga. Btw, ako si se već ispričala, barem izbriši link korisnice, jer ovako, žena je prozvana kao aljkavuša a vjerojatno pojma nema o tome.
2016 07 27
> AniLina: > evo moje isprike ak je post bio zlocest al bas me naljutilo to. svasta sam ovdje po forumu procitala i jednostavno mi puko nerv.. .. eto jos jednom isprike na trenutku slabosti sve ok, ne zamjeram :) :*
2016 07 28
E en ti ovo..napišem kilometarsi post i onda mi ga pobriše... Uglavnom previše je napadanja, agresije i svađa na forumima.. Ova tema je načelno super i za nasmijat se, izmjenit iskustva i navike i sl.. , ali je nespretno otvorena i prezentirana sa konkretnim ormarom i može se shvatiti svakako što se i dogodilo..ugl, ne mislim da su namjere bile loše niti malo, a još se i otvaračica teme ispričala.. Ne vidim potrebe za svađanjem..
2016 07 28
> Majalike: > E en ti ovo..napišem kilometarsi post i onda mi ga pobriše... > Uglavnom previše je napadanja, agresije i svađa na forumima.. > Ova tema je načelno super i za nasmijat se, izmjenit iskustva i navike i sl.. , ali je nespretno otvorena i prezentirana sa konkretnim ormarom i može se shvatiti svakako što se i dogodilo..ugl, ne mislim da su namjere bile loše niti malo, a još se i otvaračica teme ispričala.. > Ne vidim potrebe za svađanjem.. - za post dogodilo mi se jutros, pa sam improvizirala :) -za napadanje, agresiju i svađe se slažem, zbog toga sam i reagirala jer je prozvana nova korisnica na poprilično osobnom nivou, mislim da kao zajednica trebamo reagirati na bespotrebne prozivke i sitničarenja - svaka tema je super ukoliko se ne proziva nekog bez njegovog znanja - isprika nije dovoljna, link na ormar još uvijek stoji ( mislim da je admin do sada nije vidio temu jer je, barem, link za brisanje) Kakva crna isprika a link je ostavljen? To ima ime - licemjerje -Moje postanje nije bilo u svrhu svađanja nego da se ispravi nepravda učinjena nekom, što otvaračica misli da je riješila isprikom i ostavljajući porugu uz link. Za mene je to i ruganje zdravom razumu i neću prestati reagirati dok ne izbriše link. ;)
2016 07 28
E sad kad smo se vratili na ormar pravo sam u dilemi da svoj poslikam i stavim tu. Jučer smo nešto tražili i naravno zbucali sveee, danas slaganjeeee..ajme oko te robe posla, najbolje bi bilo hodat u plahti, eto A ja se čudim kad uđeš u dućan tete uvijek nešto preslažu-))
2016 07 28
1 2 3 4